BAMMA 15: Oli Thompson przegrywa w ekspresowym tempie przez duszenie gilotynowe

05 Kwiecień 2014
BAMMA 15: Oli Thompson przegrywa w ekspresowym tempie przez duszenie gilotynowe


Dosłownie kilka sekund temu Gzim Selmani (4-1) w rekordowym tempie poddał Oliego Thompsona (12-6) w walce wieczoru na londyńskim BAMMA 15. W wywiadzie przed walką, „Albański Psychopata” stwierdził „Nie znałem Oliego Thompsona jako fightera.” i chyba nie będzie miał większej okazji, bowiem duszenie gilotynowe zadziałało w kilkanaście sekund rundy otwierającej starcie.

W kilku słowach tuż po walce, Thompson potwierdził, że w pewnym momencie nie zdawał sobie nawet sprawy z przebiegu sytuacji:

Patrzę a nade mną stoi sędzia i macha rękami. Myślałem, że mój rywal skręcił kostkę lub coś w tym stylu.

17 maja Oli Thompson zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 27: Cage Time. Poniżej zdjęcie z akcji kończącej.

Komentarze

 • kerimm85

  szkoda

 • Oczekk

  Dobrze, że skończyło się szybko i bez kontuzyjnie. Ja się cieszę, bo teraz wygląda na to, że na pewno dojdzie jednak do tej walki z Pudz.

 • VitorBelfort

  Szkoda Oliego. Mimo porażki nadal jest faworytem w moich oczach w walce z Pudzianem.

 • maniekzig

  Ciekawe czy Pudzian też tak wjedzie w Oliego. Jak jest klatka to takie akcje są znacznie bezpieczniejsze, bo nie ma ryzyka wyautowania.

  Taki urok MMA, Oli źle wszedł w walkę i teraz kto wie jak będzie.

 • Typer

  szkoda mi go strasznie. chciałbym zeby wygrałalbo przegrał w dobrym stylu. Myślę że jednaktaka walka będzie jego atutem przed Pudzillą, bo ten poczuje się pewnie i znowu podąży za swoim przekonaniem o boskości i może niesłusznie zlekceważy Oliego

 • Drwalu

  biedny Oli nawet nie wiedział co go trafiło… ale z Pudzianem wygra. No chyba że zapłacą. bo tym bardziej źle by wyglądało żeby przed galami za granicą gwiazdor przegrywał z tak sromotnie pokonanym gościem