Caged: Naruszczka vs. Penzer II o pas wagi średniej

autor:
29 Kwiecień 2014
Caged: Naruszczka vs. Penzer II o pas wagi średniej


Marcin Naruszczka (12-4) już 24 maja zmierzy się z Nicolasem „Pandą” Penzerem (9-1) w ramach gali Respect FC „Caged”, która odbędzie się w niemieckim Karlsruhe. Będzie to pojedynek o pas mistrzowski w wadze średniej. W pierwszej walce zwyciężył Marcin Naruszczka, który przez ciosy kolanami znokautował niemieckiego oponenta.

Marcin Naruszczka ostatnimi czasy nie ma dobrej passy w MMA. Pod koniec ubiegłego roku stoczył walkę w Rosji, przegrywając wówczas przez TKO z Aigunem Akhmedowem. Wcześniej, sposób na zawodnika PJ Promotion znalazł Abu Azaitar, który udanie zrewanżował się za porażkę na gali Respect FC.

Naruszczka walczył również w KSW, ale romans z polską organizacją nie był dla niego udany. Po porażkach z Borysem Mańkowskim i Rafałem Moksem, zakończył przygodę z federacją. Tymczasem Nicolas Penzer po porażce z Polakiem, powrócił niczym feniks z popiołów. Na 10 gali Respect FC, poddał Wesleya Howarda i znokautował Philippa Grieble.

Marcin zawalczy również na gali FEN3 we Wrocławiu. Jego przeciwnikiem będzie Maksymilian Bratkiewicz. Pojedynek odbędzie się w formule K-1.

Karta walk

Karta główna:
Walka o pas mistrzowski Respect FC w wadze średniej
Nicolas Penzer vs. Marcin Naruszczka
Daniel Dörrer vs. Dawid Baziak
Johannes Grebe vs. Niko Lohmann
Thorsten Thiel vs. Ruben Wolf
Philipp Grieble vs. TBA
Tassilo Lahr vs. TBA

Pozostałe:
Jens ,,Bandolero” Backof vs. David Bühler
Jakob Sannert vs. TBA
Ilja Cistjakov vs. TBA

Komentarze