Eddie Alvarez odejdzie z Bellatora?

autor:
30 Kwiecień 2014
0
Eddie Alvarez odejdzie z Bellatora?

Foto: bellator.com

Foto: bellator.com


Mistrz Bellatora w wadze lekkiej, Eddie Alvarez (25-3) wydaje się być gotowy na opuszczenie Bellatora i podpisanie kontraktu z UFC. Do takiego ruchu ma dojść niezależnie od wyniku walki z Michaelem Chandlerem (12-1).

Alvarez mistrzostwo Bellatora zdobył w czerwcu 2009, kiedy to wygrał pierwszy turniej w wadze lekkiej. Następnie obronił tytuł w starciu z Patem Curranem. Sposób na zawodnika Blackzilians znalazł jednak Michael Chandler.

Alvarez wygrywając na BFC 76 z Patricky’m Freire, wypełnił wcześniej obowiązujący kontrakt. W związku z tym, korzystając z prawa wolnego rynku, zaczął rozmawiać z największym konkurentem, UFC.

Bellator dochodził sądownie, że ma On prawo pierwszeństwa względem podpisania umowy ze swoim dotychczasowym zawodnikiem. Po wielu miesiącach spędzonych w sądzie obie strony doszły do konsensusu i zobaczyliśmy rewanż pomiędzy Alvarezem i Chandlerem, po którym Eddie ponownie został mistrzem wagi lekkiej.

O rzekomej przeprowadzce mistrza poinformował prezes Telewizji Spike TV, która transmituje na żywo gale Bellatora:

Mamy Eddiego Alvareza, który wygrany, czy przegrany jest zdeterminowany, aby odejść z organizacji. Jeśli wygra będzie mógł wybrać swoją ścieżkę. Jeśli przegra znajdzie się w niebezpieczeństwie. Ma dużo do stracenia. Uważam, że chce poznać swoją prawdziwą wartość walcząc poza Bellatorem.

To trochę dziwne, że prezes Spike TV ogłasza w publicznych mediach informację na temat odejścia jednego z najlepszych zawodników znajdujących się obecnie w Bellatorze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o