Fight Pass podrożał w Polsce z 10.00$ do 15.99 euro za miesiąc!

09 Kwiecień 2014
Fight Pass podrożał w Polsce z 10.00$ do 15.99 euro za miesiąc!


Koniec zachwytów Fight Passem? Niekoniecznie, ale na pewno będzie drożej. UFC rozrosło się do tego stopnia, że amerykański gigant kontynuuje serię niewyjaśnionych posunięć, bez informowania o tym swojego klienta.

Sama decyzja o wprowadzeniu Fight Passa przeszłaby bez echa, gdyby nie nasz artykuł, zwracający uwagę na jej wprowadzenie do Polski. Cena 10 dolarów miesięcznie za możliwość oglądania części gal na żywo (+obszerne archiwum), szybko wynagrodziło całą sprawę. Polityka dezinformacji jest jednak kontynuowana, bowiem FP zdrożał do 15.99 nie dolarów, lecz euro. I tak, plus minus 30 zł, przerodziło się w 65 złotych.

Wciąż co prawda jest to cena nieporównywalna do eventów PPV w Stanach Zjednoczonych, ale wcale nie taka mała, jeżeli doliczyć do miesięcznego budżetu kosztów i wydatków. Być może niesmak wynagrodzi prawdopodobny fakt, że cena ta może dotyczyć wszystkich UFC Fight Night. Wcześniejsza informacja mówiła bowiem o sześciu wybranych galach w ciągu roku. Sytuacja ta prawdopodobnie również zmieniła się, akurat na plus. Ostatecznie nikt niczego oficjalnie nie potwierdził, więc UFC Europe należy się jakaś mała reprymenda. W końcu to Europejczycy uważani są za solidnych pracowników!

Komentarze

 • Cain

  oooohoho ale pojechali

 • Pako

  I tak bym nie kupiłSmile

 • rudy

  U, mocno poszło w górę. No tak jak zaczynają inwazję na Europę to nie za darmo…

 • Typer

  nie kupię niestety na pewno

 • Kokos80

  znowu jest po 7,99

 • kerimm85

  na stremie mam za darmo