IRFA 6: Oskar Piechota wygrywa z Sadibou Sy przez poddanie w 2 rundzie

05 Kwiecień 2014
1
IRFA 6: Oskar Piechota wygrywa z Sadibou Sy przez poddanie w 2 rundzie


Dzisiejszy wieczór był bardzo szczęśliwy dla polskich fighterów. Przed momentem Oskar Piechota (4-0-1) zwyciężył w walce wieczoru szwedzkiej organizacji IRFA 6. Jego rywalem był miejscowy Sadibou Sy (1-1).

Od razu wiadomo było, ze miejscowy fighter zyska przychylność swojej widowni. Jako pierwszy kopnięciem frontalnym rozpoczyna Sadibou, poprawia krótką serią uderzeń. Oskar odpowiada dobrym low kickiem i chwilę później próbuje obalać. Sy broni sprowadzenia i siłuje się, nie oddając pozycji. Ostatecznie Imadło próbuje zaskoczyć balachą na kolano i kibice są świadkami kunsztu walki w parterze. Szwed wychodzi cało z opresji i teraz wszyscy skandują imię Polaka. Niebezpieczne kopnięcie na głowę w wykonaniu Sy, jednak Piechota przejmuje nogę, dociska do klatki i sprowadza go do parteru. Pełen dosiad i seria uderzeń. Walka mogłaby zostać zatrzymana, ale Oskar przechodzi do trójkąta z góry, jednak gong przerywa akcję. Koniec rundy 1.

W rundzie 2 Sy wychodzi lepiej w wymianach w stójce. Wydaje się zregenerowany po pierwszych pięciu minutach. Nieudane sprowadzenie kończy się odwróceniem ról i tym razem Sadibou kończy u góry. Grad ciosów z góry w wykonaniu Szweda, spośród których kilka wchodzi naprawdę mocno. Sy ostatecznie traci pozycję i teraz Oskar dominuje. Sprowadza i ma plecy Szweda. ten jednak kontruje i jest u góry. Piechota zachowuje przytomność i zapina trójkąt. Sy Sadibou traci tlen i odklepuje. Co za walka!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

1
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ArmbarKillah Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ArmbarKillah
Gość
ArmbarKillah
Offline

Jak najszybiciej chce zobaczyć video !