Joseph Benavidez otrzymuje Harleya Davidsona za walkę na UFC 172

autor:
29 Kwiecień 2014
Joseph Benavidez otrzymuje Harleya Davidsona za walkę na UFC 172

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Dwukrotny pretendent do pasa UFC w wadze muszej, Joseph Benavidez (20-4) dzięki wygraniu internetowego głosowania na najlepszego zawodnika UFC 172, otrzymał motocykl Harleya-Davidsona.

Zawodnik wagi muszej, Joseph Benavidez (20-4) galę UFC 172 na pewno zaliczy do najbardziej udanych w karierze. Oprócz zwycięstwa z Timothy Elliottem (10-5-1) poprzez duszenie gilotynowe, otrzymał nagrodę personalną za „Występ Wieczoru” w wysokości 50 tysięcy dolarów. Dodatkowo zawodnik Team Alpha Male dzięki wygranej w głosowaniu internetowym fanów UFC na najlepszego zawodnika UFC 172 otrzyma od jednego
z głównych sponsorów UFC, Harleya-Davidsona nowiuteńki motocykl.

Dwukrotny pretendent do pasa UFC w wadze muszej, Benavidez w pokonanym polu pozostawił Takanoriego Gomiego, Chrisa Beala i Isaaca Vallie-Flagga.

Zawodnik z Sacramento poddał Elliotta w niecodzienny sposób. Poprzez szczelnie zapięte duszenie gilotynowe, unieruchomił dłonie swojego oponenta, w związku z tym musiał odklepać poddanie stopami. Poddanie będzie prawdopodobniej pretendowało do „Poddania roku”.

Wygrałem Harleya. Dziękuję ludzie. Mam najlepszych fanów na świecie. To będzie wielka zmiana, gdyż głównie poruszam się przy pomocy roweru. Tego potrzebowałem.

Zwycięzcy gratulujemy, ale szczerze mówiąc dużo większe wrażenie wywarło na mnie „latające kolano” Chrisa Beal’a. Kopnięcie było wykonane z niezwykłą precyzją i zostało zadane w odpowiednim tempie. Przeciwnik nie był w stanie przeciwstawić się grawitacji.

Komentarze

  • Typer

    hahahaha tekst o rowerze boski. taki to sie widać pocieszy wygranym harleyem! i dobrze, na zdrowie mu 🙂

  • Cain

    odkąd wprowadzili harleye w nagrodzę płonę z zazdrości za każdym razem!!!!!!!!! 🙂