Josh Burkman niezadowolony z umowy z WSOF. Włodarze kontrargumentują.

04 Kwiecień 2014
5
Josh Burkman niezadowolony z umowy z WSOF. Włodarze kontrargumentują.


Poprzeczka kultury używania mediów społecznościowych, właśnie została ponownie obniżona. Zamiast załatwiać sprawy wewnętrznie twarzą w twarz, Josh Burkman (27-10) postanowił publicznie rozpocząć procedurę zwolnienia z kontraktu z WSOF.

Nie mogę pracować gdziekolwiek indziej, do momentu w którym WSOF mnie nie puści wolno. Jeżeli tak postanowią, będę mógł na nowo rozpocząć gdzie indziej…

Wg historii jego pojedynków, Amerykanin stoczył sześć pojedynków na przestrzeni 16 miesięcy. To całkiem niezły wynik jak na organizację, która ma za sobą dopiero 9 eventów. Mimo tego, Amerykanin jako powód podaje właśnie zbyt niską częstotliwość walk. Do kontrargumentacji przystąpił v-ce prezydent i matchmaker WSOF – Ali Abdelaziz.

Nie mam urazu do Josha, ale próbuje mnie zdyskredytować w mediach. Dlatego czuję, że jedyną metodą jest odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Wg oryginalnego planu Burkmana miało nie być na ubiegłotygodniowej rozpisce, ale powiedział że bardzo chce walczyć. Z tego powodu odwołaliśmy jeden pojedynek, który miał być zamiast niego. Normalnie, nie mogę opowiadać o liczbach ale nie mieliśmy budżetu na jego wypłatę, ale doszliśmy do porozumienia w wysokości zarobku i powiedział, że różnicę zrekompensuje sobie w umowach sponsorskich. Teraz ma z tym również problem? Nie rozumiem tego.
Mieliśmy umieścić go na rozpisce w San Jose, ale chciał walczyć już teraz. Zrobiliśmy mu przysługę. Teraz okazuje się, że źle go traktujemy? Nie potrafię tego wyjaśnić.

Wszystko sprowadza się do jednego, prostego wytłumaczenia. Burkman, który w chwili obecnej nie jest reprezentowany przez żadnego managera, podjął się rozmów z inną organizacją i ten fakt nie umknął włodarzom WSOF.

Nie tak robi się interesy. Josh Burkman powinien zadzwonić do Antony’ego Johnsona i poprosić o porady biznesowe. Anthony wypełnił nasz kontrakt i powiedział nam, że che iść do UFC. Mieliśmy prawo, aby złożyć kontrofertę, ale nie zrobiliśmy tego, gdyż przyszedł do nas jak profesjonalista i wyjaśnił swoją pozycję. Życzymy mu jak najlepiej w UFC.

Na koniec, matchmaker WSOF delikatnie zagrał na ego Josha:

Jeżeli Josh Burkman chce iść gdzie indziej, niech najpierw się wykaże. Może walczyć ze zwycięzcą Palhares vs. Fitch a później odejść z organizacji jako mistrz. Tylko wyobrazić sobie, jak wzrośnie wówczas jego wartość.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
adamusPakoTyperrudybartek0011 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adamus
Gość
adamus

ciota a nie facet. niech słit focie da na fejsa

Pako
Gość
Pako

Burkman pokazał że jest prawdziwym Amerykaninem, pojawił się i zaczął mieszać.Matchmaker WSOF ma rację, niech załatwi to jak człowiek a nie jak jakaś ciota.

Typer
Gość
Typer

halooo wsocial mediach nie ma czego,s takiego jak poprzeczka kultury ani kultury! 🙂

rudy
Gość
rudy

Co za bzdury, i co tak sobie tweetowali? Gdzie obecne pokolenie ma rozum się pytam!? A swoją drogą matchmaker ładnie zaironizował 🙂

bartek0011
Gość
bartek0011

Niską ?? Nie przesadza ?