Karta wstępna na Warmia Heroes 2

29 Kwiecień 2014
0
Karta wstępna na Warmia Heroes 2

paweł kiełek

Wczoraj pisaliśmy już, że rozpiska gali Warmia Heroes 2 została oficjalnie zamknięta, jednak organizatorzy na sam koniec przygotowali niespodziankę dla wszystkich fanów. Właśnie zostały ogłoszone pojedynki w ramach karty wstępnej olsztyńskiego eventu.

Główne wydarzenie, które odbędzie się już 10 maja, poprzedzą dwie walki amatorskie. Pierwszym z anonsowanych jest pojedynek wychowanka klubu Katana Szczytno – Wojciecha Grzybka z Patrykiem Duńskiem, trenującym na co dzień w iławskiej filii Arrachionu. Odbędzie się on w kategorii wagowej do 69 kg. W drugiej walce swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy kategorii do 80 kg, a będą to: Patryk Wołodkiewicz z olsztyńskiego Arrachionu oraz Tomasz Nowicki, reprezentujący barwy Silesian Cage Club Katowice.

Oba pojedynki są o tyle ciekawe, że amatorskie rekordy wszystkich wyżej wymienionych wskazują na ich ponadprzeciętne umiejętności. Dobry występ w karcie wstępnej takiej gali jak Warmia Heroes, może już w niedługim czasie dać każdemu z tych zawodników przepustkę do debiutu zawodowego. Najlepszym tego przykładem jest Paweł Kiełek (3-0), który po zeszłorocznym efektownym zwycięstwie nad Bartoszem Bonną w jednej z przedwalk, ma już stoczone trzy pojedynki zawodowe – wszystkie wygrane. A tym razem będziemy go mogli zobaczyć już karcie głównej.

A oto jak przedstawia się pełna rozpiska gali Warmia Heroes 2:

Walki zawodowe
1. Niko Puhakka (28-15) vs. Adrian Zieliński(10-3)
2. Alan Langer (5-3) vs. Kerim Abzailov (8-2)
3. Oliwier Bula (2-0) vs. Paweł Kiełek (3-0)
4. Marcin Płonka (3-1) vs. Krzysztof Adaszak (3-3)
5. Paweł Brandys (3-1) vs. Sylwester Borys (4-1)
6. Rafał Dąbrowski (5-1) vs. Bogusław Zawirowski (2-1)
7. Mazvydas Pieza (2-2) vs. Rafał Haratyk (3-1)

Walki amatorskie
1. Wojciech Grzybek vs. Patryk Dunski
2. Patryk Wołodkiewicz vs. Tomasz Nowicki

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o