Łukasz Rajewski dostaje nowego rywala na Extra Gali: Night of Champions

15 Kwiecień 2014
3
Łukasz Rajewski dostaje nowego rywala na Extra Gali: Night of Champions


Ta informacja dotarła do nas wczoraj popołudniu. Łukasz Kaśniewski (2-4) doznał kontuzji kostki i wypada z pojedynku z Łukaszem Rajewskim (1-0). Na kilka dni przed Extra Galą w Poznaniu, w jego miejsce wchodzi Piotr Kosiński (0-1). Informację potwierdził nam organizator Grzegorz Samolewski.

Piotr trenuje m. in. w klubie Zenith-Łódź, tym samym gdzie jego poprzednik. Dotychczas Kosiński zanotował tylko jedną zawodową porażkę, bez zwycięstw na koncie. Ma za sobą również kilka odnotowanych występów w amatorskich zawodach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

Wielu sportowców mimo kontuzji wychodzi do walki,więc takie rzeczy dla mnie to trochę zawód,owszem każdemu się może zdażyć lecz o takich rzeczach powinno się informować wcześniej,bo jakoś nie wierzę w to że akurat wczoraj doznał kontuzji.

Cain
Cain
6 lat temu

haha dobra uwaga. zawodnicy, którzy mają kontuzje w tygodniu walki powinni płacić kasę organizacji równą swojej pensji za walkę. sorry, zgadzam się tu z Różalem, że jak zawodowo walczysz to nie jest to umówienie się w parku z kumplami, że najwyżej nie przyjdziesz! zawodowo trenujący mają pogodzić wodę z ogniem, i tak się przygotowywać żeby wygrywać ale tak żeby nie łapać kontuzji. Masz kontuzje twój problem, walczysz z urazem albo nie łap kontuzji. proste. wiem że brutalne ale uczciwe wobec organizatora, przeciwnika, sponsorów organizatora i własnych i widza. na poziomie zawodowym niestety ale są już realne wymagania.

EL doopa
EL doopa
6 lat temu

czy ktos pamięta jakąś galę bez zmian karty – w ostatnim tygodniu?