Oficjalny trailer KSW 27: Cage Time

22 Kwiecień 2014
Oficjalny trailer KSW 27: Cage Time


Przed chwilą federacja KSW opublikowała trailer promujący najnowszą galę z numerem 27. Ponad dziewięć minut w nowej oprawie krakowskiego super studia Alvernia. Enjoy!

Komentarze

  • champ1

    super że mamed dostaje zawodnika zzzzzz taaaaakim rekordem, ale kiedy dostał zawodnika z taaakim rekordem i w szczycie formy? czy to mamed jest zawsze przygotowany i w szcycie a przeciwnicy emerytami, upadającycmi gwiazdami, albo na ostatnią chwile?

  • Drwalu

    Mamed jeszcze nigdy nie walczył z zawodnikiem na swoim poziomie! przestańcie go tak promować. jest dobry ale prawdziwy sprawdzian dla zawodnika to tylko walka z lepszymi a nie słabszymi. Pudzian gadkę wali jak zwykle. Ech ale nudne te trailery się robią. Zawsze to samo. A wracając do Saidova to zobaczcie jaki on ma instynkt, że przy urazie stopy przeciwnika sam bez sędziego wolał przestać nawszelki wypadek, bo widział, zecoś jest nie tak i zaryzykował przestając walki awięc jak to się ma do instynktu naparzacza kolanowego nieokrzesanego? Saidov to jest właśnie zawodnik który powinien być w ksw a tamten * nie.