PLMMA 31: Łukasz Borowski nowym rywalem dla Józefa Warchoła [UPDATE]

11 Kwiecień 2014
PLMMA 31: Łukasz Borowski nowym rywalem dla Józefa Warchoła [UPDATE]


Sobotnia gala PLMMA 31 doznała znaczącej zmiany w walce wieczoru, gdzie zapowiadany rewanż Józefa Warchoła (1-1) z Januszem Dylewskim (1-9), przechodzi do historii. Przynajmniej na razie.
Z powodu kontuzji dłoni, z sobotniego startu wycofał się zwycięzca pierwszego pojedynku. W miejsce Dylewskiego wchodzi więc Łukasz Borowski (0-2) a nie jak omyłkowo poinformowaliśmy wcześniej, z Rafałem Niedziałkowskim.

Tym samym Józef Warchoł będzie musiał poczekać na możliwość pomszczenia pierwszej porażki w MMA. Obchodzący 50-te urodziny reprezentant Koszalina, okazał się bezradny w grudniowym starciu, oddając najpierw plecy, później szyję i ostatecznie odklepując duszenie.

Jego nowy rywal otrzymał więc spore wyróżnienie, bowiem do tej pory stoczył dwa pojedynki i oba przegrał przez decyzję. Jeden z nich właśnie na styczniowym PLMMA i później na TFL w lutym. Co istotne w tym przypadku, występy Łukasza nie były popisem technicznej wirtuozerii, ale były całkiem ekscytujące, za co trafił do naszego kwartalnego podsumowania z tytułem najlepszej walki wieczoru.

Komentarze

  • KAT

    no spoko co się odwlecze to nie uciecze:) i nieustannie bawi mnie ta feminizacja – koszulka z napisem katłumen 😀

  • rudy

    No dobra nie oszukujmy się , takie rewanże nie mają żadnej wartości dla fana. Dla mnie to wszystko jedno z kim Warchoł będzie walczył 🙂 Bez emocji zmiana, mimo, że NIBY walka wieczoru…

  • BudzianTT

    Szkoda, że z tym Borowskim nie zrobiliście wywiadu.