Pojedynek Hallmann vs. Edwards przełożony o dwa tygodnie. Awans do głównej karty UFC Fight Night 43.

01 Kwiecień 2014
Pojedynek Hallmann vs. Edwards przełożony o dwa tygodnie. Awans do głównej karty UFC Fight Night 43.


Zgodnie z oficjalną informacją UFC, pojedynek Piotra Hallmanna z Yvesem Edwardsem został przełożony w czasie o dwa tygodnie. Jak poinformował nas manager Polaka, powodem zmiany jest rekonstrukcja karty walki UFC 173, po tym jak z powodu kontuzji Chrisa Weidmana, odwołano jego mistrzowski pojedynek z Lyoto Machidą.

Zapowiadany na 24 maja występ „Płetwala”, ostatecznie odbędzie się 7 czerwca na UFC Fight 43 w Albequerqe. Wydaje się, że warunki walki pozostaną niezmienne i choć gale numerowane wydają się bardziej prestiżowe (red. zwłaszcza w Las Vegas), to jednak zmiana jest korzystna. Pojedynek odbędzie się bowiem na głównej karcie, a nie jak wcześniej ustalono, na karcie eliminacyjnej. Oto dotychczasowa rozpiska UFC Fight Night 73.

Benson Henderson vs. Rustam Khabilov
Ross Pearson vs. Diego Sanchez
Lance Benoist vs. Bobby Voelker
John Dodson vs. John Moraga
Yaotzin Meza vs. Sergio Pettis
Yves Edwards vs. Piotr Hallmann

Komentarze

  • bartek0011

    Mieszane uczucia . . Niby szkoda , że odpadł z tej gali ale poraz kolejny główna karta to naprawdę coś 🙂

  • Magda S.

    gala numerowana jest bardziej prestiżowa nić Fight Nghty i z założenia widmo że gwiazdy tam nie walczą. Lepiej być najgorszym z najlepszych niż najlepszym w najgorszych.

  • Drwalu

    dla mnie też zmiana na gorsze ale i tak ważne żeby dobrze zawalczył, to nie będzie sie musiał później martwić o zadne rotacje