Rafał Błachuta na KSW 27

10 Kwiecień 2014
Rafał Błachuta na KSW 27


Przed chwilą federacja KSW ogłosiła kolejnego uczestnika majowej karty KSW 27. To sprawdzony przy okazji grudniowej gali Rafał Błachuta (8-3), który przygodę z Konfrontacją, rozpoczął od poddania Roberta Radomskiego.

Tak jak poprzednio, reprezentant No Limits Kwidzyń wystąpi na karcie eliminacyjnej, popularnie zwanej „under cardem”. Prawdopodobną przyczyną obsadzenia go w nie emitowanej części walk, jest już zapełniona główna karta.

Uniesiony sukcesem pierwszego zwycięstwa na KSW 25, Rafał udał się do rosyjskiego St. Petersburga, gdzie przegrał przez decyzję z Ruslanem Zhemukhovem (3-1).

Komentarze

  • rudy

    O właśnie a co z Kułakiem? Zakończył współpracę z KSW? Będzie może sędziował im walki? Co u niego? Mam nadzieję, że Różal na emeryturze nie da o sobie tak zapomnieć 😉

  • KAT

    haha @rudy odpowiedź masz newsa dalej co planuje Kułak 🙂 łapie się czego może, ale dobrze niech szuka miejsca w sporcie byle z głową

  • rudy

    No wiem, wiem, zauważyłem. Jak to pisałem to jeszcze tego newsa nie było i wpadł minutę po. Ale nie było żadnego oficjalnego komunikatu, że KSW rozwiązało umowę czy coś przeoczyłem?