Rozkład gal PLMMA na obecny sezon

03 Kwiecień 2014
Rozkład gal PLMMA na obecny sezon


Przyzwyczajeni do serii gal Profesjonalnej Ligii MMA jedna po drugiej, skontaktowaliśmy się z Mirosławem Oknińskim, celem ustalenia harmonogramu eventów na obecny rok (szkolny). I tak, do wakacji czeka nas jeszcze pięć gal spod szyldu PLMMA.

Na początek, ustalona już na 12 kwietnia PLMMA 31 w Koszalinie, z Józefem Warchołem w roli głównej. Na pojedynek wyzwał go Rafał Niedziałkowski, jednak jak ustaliliśmy, prawdopodobnie próba spełzła na niczym. Po niej 10 maja Warmia Heroes 2, organizowana na licencji PLMMA 32. W walce wieczoru spotkają się Adrian Zieliński z Niko Puhakką. Obie gale mają podtytuł Extra, oznacza to więc, że będą transmitowane na żywo w Orange Sport.

Następnie gala PLMMA 33 w Działdowie, przewidziana na 17 maja. Będzie to jedyna gala z cyklu, która nie będzie transmitowana ani retransmitowana w telewizji. Po niej PLMMA 34 w Iławie, z terminem tydzień później, bo 23 maja. Na koniec PLMMA 35 w Białej Podlasce, z datą 27 czerwca. Obie gale będą retransmitowane w Orange Sport. W zależności od rozwoju wydarzeń, pomiędzy dwiema ostatnimi galami, organizator może zorganizować jeszcze jedną, dodatkową.

Komentarze

 • Typer

  o cholera ale tych gal robi. to jednka jaki,ś biznes z tego musi być

 • Cain

  a co to się dzieje że same retransmisje? Dlaczego OS nie jedzie na żywo?

 • bartek0011

  Ta najbliższa jeżeli zostanie tak jak jest to naprawdę będzie epicka 😀

 • Pako

  Fajnie że często te gale robi,chociaż zawodnicy mogą być aktywni a do tego jeszcze mogą Sobie poprawić rekord.

 • KAT

  świetnie ze tak często. żadna organizacja nie daje takiego rynkupracy dla fajterów jak PLMMA

 • rudy

  wow ale inwazja terminów. Widać, nie trzeba robić trzech gal i znikać z rynku. Trzeba tylko twardo stąpać po ziemi i jak Mirek wiedzieć że nie jest się większym niż się jest.

 • bartek0011

  To z kim będzie zalążk Warchoł ? Z tym Niedziałkowskim czy z kim ?

 • ruchmistrz

  a ja powiem tylko – dawać zdjęcie lasek z ostatniej gali! to było SPEKTAKULARNE!