„Sasza prawdopodobnie dostanie rywala z Polski.” – Martin Lewandowski o powrocie Łukasza Chlewickiego na KSW 27

16 Kwiecień 2014
2
„Sasza prawdopodobnie dostanie rywala z Polski.” – Martin Lewandowski o powrocie Łukasza Chlewickiego na KSW 27


Rewelacyjna wiadomość, która z miejsca postawiła na nogi sporą rzeszę czytelników MMAnews, a którzy masowo udostępniali informację na swoim facebooku. Powrót Łukasza Chlewickiego to najwyraźniej nie lada gratka również dla włodarzy KSW, którzy postanowili przebić ofertę Fighters Areny i sprowadzić go do siebie.

W krótkiej rozmowie, Martin Lewandowski opowiedział nam o okolicznościach w jakich „Sasza” trafił ponownie do Konfrontacji.

Poproszę Cię o komentarz w sprawie Łukasza Chlewickiego na KSW 27, który miał przecież wystąpić na powracającej Fighters Arena?
– Rzeczywiście będziemy mogli go zobaczyć u nas. To jest decyzja zawodnika, to on wybiera gdzie idzie i co robi. Nigdy specjalnie nie staramy się komuś kłaść kłód pod nogi. Nie staraliśmy się, żeby komuś specjalnie kogoś wyrwać. Rozmawialiśmy już wcześniej, zresztą nie będzie to debiut tego zawodnika. Nie jest to żaden wybieg, mający na celu zakłócenie rozwoju innej federacji. Rozmawialiśmy z nim już wcześniej i teraz po prostu nadarzyła się okazja by zawalczył na najbliższej gali. To zawodnik zna zapisy swojego kontraktu i wie czy grozi mu np. 500 tysięcy kary. Podkreślę, to zawodnik podejmuje decyzję. Łukasz poinformował nas, że nie ma żadnych problemów i nic nie stoi na przeszkodzie. Wiesz, on już u nas walczył, nie poszło mu najlepiej. Odbudował się teraz i wrócił do kręgu zawodników, którymi się interesujemy.

Rozumiem, że wystąpi na walce otwierającej, na karcie eliminacyjnej, bo tylko tam jest miejsce?
– Tak, tak, to będzie On. Później Błachuta i reszta, tak jak jest ustalone. Jeszcze kolejność samej karty głównej może ulec drobnym zmianom, ze względu na telewizję. Generalnie jest to na ten moment jedyne, logiczne miejsce dla tej walki.

Czy rywal Łukasza będzie z Polski czy z zagranicy?
– Na ten moment nie mogę jeszcze udzielić odpowiedzi na to pytanie. Brane są jeszcze pod uwagę osoby z zagranicy, ale najprawdopodobniej będzie to przeciwnik z Polski. Więcej nie mogę powiedzieć.

Więcej na temat już wkrótce. Czekamy bowiem na wypowiedź najważniejszego obiektu zainteresowania, czyli Łukasza Chlewickiego.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Pakokerimm85 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pako
Gość
Pako
Offline

Szkoda że nie na głównej karcie.Ale fajnie że sięgneli po Sasze 😀

kerimm85
Gość
kerimm85
Offline

ladnie KSW sie rozwija