Sponsor gotowy opłacić 2-letnie profesjonalne przygotowania Piotra Witczaka do drugiej walki MMA

22 Kwiecień 2014
Sponsor gotowy opłacić 2-letnie profesjonalne przygotowania Piotra Witczaka do drugiej walki MMA


Sobotnia walka wieczoru gali Night of Champions w Poznaniu, osiągnęła zamierzony efekt. Po pierwsze, zestawienie Piotra Witczaka z Andrzejem Michalczykiem mocno wypełniło poznańską Halę Arena, po drugie, w internecie nasze nagranie zobaczyło już 330 tysięcy osób. Nie to jednak zrobiło na nas największe wrażenie.

Wg informacji od managera Ankosu Zapasy, jeden ze sponsorów poznańskiego teamu jest gotowy w pełni opłacić profesjonalne przygotowania Pana Witczaka, pod warunkiem, że stoczy on drugą zawodową walkę MMA. Tajemniczy sponsor mówi tu o 2-letnim, kompleksowym okresie treningowym. Oficjalna decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta. Pozostaje jednak pytanie, czy sam zainteresowany będzie gotowy kontynuować zawodnicze starty? Nazajutrz po walce oznajmił bowiem, że wycofuje się z dalszych planów odnośnie mieszanych sztuk walki.

Komentarze

 • Jak on by nie chciał to ja bardzo chętnie 😀 I nie żartuje 😀

 • Dudek

  Bonus pod skrzydłami trenera Kościelskiego, fiu fiu 😀

 • A. Gaik

  cipa nie fajter. tyle mam do powiedzenia w tym temacie. polski rynek mma to momentami niezla patologia. rozumiem promowanie takiego pudziana czy burneiki, ale promowanie takiego typa, to juz zenada totalna.
  ten wielki sponsor niech pomoze finansowo takiemu swiatkowi albo innemu chlopakowi na jakims poziomie, ktory dzieki tym pieniadzom poszedlby jeszcze bardziej do przodu.
  az tak z wami zle, ze musicie tego typa tak promowac?

 • Drwalu

  ale co się dziwicie. walkę Rajewskiego dobrego rokującego zawodnika zobaczyło 1500 osób a bonusa 300 tyś. sami sobie odpowiedzcie na pytanie ile sportu w sporcie powinno być żeby się to komuś opłacało. bo chyba nie sądzicie że jeden organizator z drugim dają nam walki bo Pan Jezus w nocy ich odwiedził i kazał iść z posługą przez świat? Ja chcę mma na jak najwyższym poziomie i ku temu akceptuje takie freaki nad ferakami

 • kerimm85

  nie wierze w to co czytam

 • marius

  Zarobil na zrobieniu z siebie wariata poudawal rapera i fajtera, mistrza norwegi a teraz jeszcze ktos ma mu zamiar zasponsorowac 2 lata treningow.

 • Eksporter Zla

  Drogi Teamie mmanews.pl, czy wy aby nie przeginacie? Ja wiem, że każdemu portalowi marzy się ilość odsłon jaką ma pudel, czy wp, ale do czorta to są pudel i wp, a nie poważny portal o mma. Ja wiem, że to freak o którym można raz przeczytać, czy obejrzeć lufa pytanie, ale wy dość regularnie publikujecie już newsy WYŁĄCZNIE o nim. Z całym szacunkiem, ale szacunek mój (pewnie nie tylko) stracicie dość szybko jeśli ta koniunktura się utrzyma.

 • gmx

  A ja obejrzałbym sobie i porównał sposób walki, takiej za przeproszeniem fajtłapy po profesjonalnym cyklu treningowym. Taka ciekawostka, co można osiągnąć dobrym treningiem.

 • Pako

  I właśnie teraz można się zastanowić jakich zawodników Janusze chcą oglądać,bo właśnie zamiast zainwestować w kogoś kto ma potencjał to lepiej wrzucić kasę w jakiegoś oszołoma,który sam nie wie czego chce.Jednak jeszcze polski rynek MMA jest 20 lat za murzynami.