Ambitne plany Areny Berserkerów na 2014/2015. Szósta gala 7-go czerwca, w Policach.

03 Kwiecień 2014
4
Ambitne plany Areny Berserkerów na 2014/2015. Szósta gala 7-go czerwca, w Policach.


Arena Berserkerów organizowana nie próżnuje. 27 kwietnia odbędzie się w Szczecinie pierwszy Amatorski Puchar, a włodarze powoli przygotowują się do szóstego, zawodowego eventu.

Plany podboju Polic były już wcześniej, jednak temat ziści się się dopiero teraz. W pierwszy weekend czerwca (07.06.2014.) Arena Berserkerów na 99,99% odbędzie się na nowo wybudowanej, miejscowej hali, mieszczącej około 2000 osób. Do dyspozycji będzie sala konferencyjna, sale rozgrzewkowe dla zawodników. Słowem pełno kompleksowe zaplecze, dla stworzenia jak największego komfortu.

Do kontynuacji cyklu gal, zachęcił włodarzy sukces reaktywowanego czwartego i piątego wydarzenia spod szyldu Berserkerów. Jak zapewnia Robert Siedziako, szósty event będzie dokończeniem poprzedniej formuły turniejowej -70kg a pozostałę pojedynki, zostaną utrzymane w konwencji Polska vs. Niemcy.

Ponadto na zwycięzcę turnieju czekają nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych. Oprócz części finansowej, zawodnika czeka kontrakt z firmą odżywkową, kompleksowa obsługa dietetyków, psychologa sportowego i całej rzeszy specjalistów. „Ci zawodnicy nawet o tym nie marzą na tym etapie kariery.” zdradził nam organizator. „Naszą ideą jest, aby inwestować w dalszy rozwój tych fighterów.”

Kolejną nowością w tym kierunku, jest również wspomniany Amatorski Puchar w Szczecinie, którego zwycięzca otrzyma szansę walki podczas przyszłej Areny Berserkerów, w formule amatorskiej, na przysłowiowe przetarcie szlaku. Puchar będzie połączony z odbywającymi się dzień wcześniej Mistrzostwami Polski ADCC.

To co cieszy zwykłego widza, to scementowanie współpracy z regionalną TVP, która udostępniła możliwość oglądania gali na 5 kontynentach. Oglądana przez 35 tysięcy widzów gala ucieszyła na tyle, że są już dalsze, bardziej zaawansowane plany współpracy.

Jak przekonuje dalej Robert Siedziako, Oprócz Stargardu Szczecińskiego i Polic, w tym roku odbędą się jeszcze dwa, czyli w sumie cztery eventy. Założenia na przyszły rok mówią już o ośmiu galach w jednym sezonie. Po drodze cały szereg atrakcji, które mają zintegrować fanów AB i zachęcić ich do jeszcze mocniejszego dopingu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

4
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Plejada gwiazd MMA na najbliższych Mistrzostwach Polski ADCC w SzczecinieadamusTyperKAT Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] wspomniane MP ADCC, a dzień później Puchar Areny Berskerkerów o którym szerzej pisaliśmy TUTAJ. Na MMAnews na pewno nie zabraknie materiałów z obu […]

adamus
Gość
adamus
Offline

go Arena go!!! niech rosną! jak kontrakt z tv mają to zajebiście pójdzie

Typer
Gość
Typer
Offline

ja tam nie widzę jakiś szczegółnych ambitnych planów. po prostu gale robią…ale dobrze nich robią

KAT
Gość
KAT
Offline

niech się Arena rozwija mają super zawodników i sportowe idee! 🙂