Thunderstrike Fight League 4 zapowiedziany na 17-go maja w Łęcznej

14 Kwiecień 2014
0
Thunderstrike Fight League 4 zapowiedziany na 17-go maja w Łęcznej


To już trzecia gala na majowy weekend z dniem 17.05.2014. Po KSW 27 w Trójmieście, PLMMA 33 w Działdowie, przyszedł czas na czwartą galę TFL w Łęcznej. Dla fanów z lubelskiego wspaniała gratka a dla redakcji MMAnews spory problem, bo roztroić się nie będzie łatwo. Niemniej gala zapowiada się interesująco.

Formuła gali polega na sprawdzonym systemie My vs. Oni. W tym wypadku reprezentanci klubów Łęcznej, zmierzą się z zawodnikami z pozostałych regionów Polski. Jedną z gwiazd wieczoru, będzie Konrad Płaza z Undergound Gold Team. Oto, jak event zapowiada organizator Jacek Sarna:

Nie mogę doczekać się tych zawodów. Lubelszczyzna to mój rejon, urodziłem się na Wschodzie i na własnym podwórku galę TFL są zawsze niesamowite. Ciesze się, że TFL4 odbędzie się w mieście Konrada Płazy zawodnika, który jest z nami od samego początku, jest twarzą organizacji z nim wspólnie ciągniemy wózek pod nazwą Thunderstrike Fight League i robimy to świetnie. „Bambi” w Łęcznej to taki Maciejewski w Kraśniku. Lojalny gość, sportowiec z krwi i kości i przekłada się to na jego sympatyków przyjaciół i osoby które go wspierają. Dlatego będzie to 4 wspólna robota. Ale to nie wszystko, karta główna wypełni się innymi gladiatorami z Łęcznej i Lubelszczyzny,którzy mam nadzieje pójdą w jego ślady czy obiorą drogę Adama Maciejewskiego. Każda organizacja promuje swoich zawodników. TFL stawia na wschodnią ścianę.

Impreza odbędzie się 17 maja w Łęcznej, w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Jaśminowej 6.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o