Tomasz Narkun coraz bliżej KSW?

14 Kwiecień 2014
Tomasz Narkun coraz bliżej KSW?


Weekendowy pobyt w Koszalinie, zbiegł się akurat z seminarium Tomasza Narkuna (8-1) w tym samym mieście i czasie. Nie marnując okazji, udaliśmy się do klubu Kornela Zapadki (red. oba wywiady wkrótce), aby zadać mu kilka pytań. Zabrakło co prawda tego najważniejszego o KSW, jednak chwilę później natrafiliśmy na bardzo ciekawy temat.

Profil zawodniczy „Żyrafy” na oficjalnej stronie Konfrontacji już jest, jak poinformował nas jeden z czytelników. Pomimo, że sam zawodnik nie potwierdził niczego jednoznacznie, nieco bardziej wymowny na ten temat był Maciej Kawulski:

Rozmawiamy z nim od wielu miesięcy i mam nadzieję, że niebawem zakończymy te rozmowy i że również niebawem zobaczymy go na gali KSW.

Nie jest to pierwsza, informatyczna wpadka admina obsługującego stronę federacji, która uchyliła nieco rąbka tajemnicy względem przyszłych startów zawodników KSW.

Komentarze

 • Kokos80

  bardzo dobry pomysl, TN walczy ciekawie i ma spory potencjal, czego nie mozna powiedziec o innych gwiazdach KSW.

  tez mozna wspomniec, ze filmik z jego wazenia na M-1, kiedy go zaatakowal rywal na samym YT ma prawie 2 mln. wyswietlen, rekord kanalu M-1.

 • Pako

  Z tego co też już kiedyś wyczytałem to Narkun już czekał na kontakt "nie kontrakt" od włodaży KSW nie wiem jak to tam się potoczyło bo było bez odzewu,ale przecież to świadome że KSW go prędzej czy później wchłonie.

 • rudy

  Informatyczna wpadka. Dobre 🙂 Pewnie bidok któy to ujawnił właśnie traci pracę…. 😉

 • Cain

  haha ale wtopili z promocją 🙂 i tak dobrze że nie kazali szybko tego usunąć twierdząc że nic nie jest potwierdzone hahha

 • Pingback: Tomasz Narkun oficjalnie na KSW 27. Virgil Zwicker pierwszym rywalem Polaka.()