UFC 172: Gomi, Vallie-Flagg, Benavidez, Beal bogatsi o $50,000

autor:
27 Kwiecień 2014
UFC 172: Gomi, Vallie-Flagg, Benavidez, Beal bogatsi o $50,000

cash

Kierownictwo UFC przyznało bonusy dla zawodników walczących podczas dzisiejszej gali. Takanori Gomi, Isaac Vallie-Flagg, Joseph Benavidez i Chris Beal wrócą bogatsi o dodatkowe 50 tysięcy dolarów. Benavidez i Beal zostali nagrodzeni „Występem Wieczoru”, natomiast Gomi i Vallie-Flagg dostali nagrodę za „Walkę wieczoru”.

Gomi (35-9) i Vallie-Flagg (14-5-1) dali niesamowicie ciekawą walkę. Początkowo przeważał Vallie-Flagg, ale 2 i 3 odsłona to dominacja byłego mistrza Pride FC. Pierwsze zwycięstwo Japończyka od marca 2013 roku stało się faktem.

Benavidez (20-4) dzięki poddaniu poprzez duszenie gilotynowe Timothy’ego Elliotta (10-5-1) dostaje nagrodę za „Występ wieczoru”. Zawodnik Team Alpha Male podczas dosiadu i szczelnie dopiętej „gilotyny” doprowadził do wyłączenia rąk przeciwnika. W związku z tym, Elliott musiał odlepywać stopami. Niesamowite poddanie.

Beal (9-0) niezwykle udanie zadebiutował w UFC. Nie dość, że pokonał Patricka Williamsa (7-4), to na dodatek znokautował go poprzez latające kolano prezentowane przed laty przez byłego mistrza K-1 Remy’ego Bonjaskiego. Beal wyskoczył w tempo i poprzez niezwykle precyzyjne kopnięcie kolanem odesłał do krainy snu Williamsa. Dana White na swoim twitterze napisał, że nigdy nie widział tak precyzyjnie wykonanej techniki. Ciężko nie zgodzić się z prezesem UFC.

Komentarze

  • Dana_TTTHS

    To byla jedna z najlepszych gal jakie widzialem, bylo w niej wszystko! Osobiscie dalbym kazdemu bonus bo niepredko doczekamy sie takiego eventu.