UFC 174: Ryan Bader zmierzy się z Rafaelem Cavalcante

autor:
24 Kwiecień 2014
0
UFC 174: Ryan Bader zmierzy się z Rafaelem Cavalcante

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Zwycięzca 8-ego sezonu „The Ultimate Fightera”,  Ryan Bader (16-4) zmierzy się z Rafaelem Cavalcante (12-4 MMA) podczas gali UFC 174, która 14 czerwca odbędzie się w Vancouver.

Ryan Bader w 2013 roku stoczył trzy pojedynki. Podczas styczniowej gali UFC on FOX, w zaledwie 50 sekund duszeniem gilotynowym pokonał Vladimira Matyushenkę. Kolejna walka to niestety porażka z Gloverem Teixeirą przez TKO w pierwszej rundzie. Zawodnik Power MMA zdołał odbudować się podczas UFC Fight Night 33, gdzie przez decyzję pokonał Anthony’ego Perosha, odnosząc 16-te zwycięstwo w zawodowej karierze.

Rafael Cavalcante w UFC pojawił się po fuzji dwóch organizacji należących do koncernu ZUFFA. Po zdobyciu pasa Strikeforce w wadze półciężkiej i równie szybkiej stracie pasa w starciu z Danem Hendersonem. W UFC, ten posiadacz czarnego pasa BJJ, ma niezwykle wyrównany rekord. W debiutanckim starciu został w pierwszej rundzie znokautowany przez Thiago Silvę. W kolejnym starciu poprzez niezwykle mocne uderzenia kolanami i ciosy wygrał z byłym sparingpartnerem Mirko „CroCopa” Filipovica, Igorem Pokrajacem. Cavalcante jest niezwykle niebezpiecznym zawodnikiem, jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszą rundę pojedynku.
Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o