UFC FN 43: Hatsu Hioki vs. Charles Oliveira na gali w Auckland

autor:
28 Kwiecień 2014
0
UFC FN 43: Hatsu Hioki vs. Charles Oliveira na gali w Auckland

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Pojedynek w wadze piórkowej, Hatsu Hioki (27-7-2) vs. Charles Oliveira (17-4) będzie kolejnym, który zobaczymy podczas gali UFC Fight Night 43. Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca w Vector Arena w Auckland. Zawodnicy zgodzili się na pojedynek. Co ciekawe tego samego dnia w San Antonio odbędzie się gal UFC FN 44.

Hioki to były mistrz azjatyckich organizacji, Shooto i Sengoku. Ostatnią walkę stoczył w marcu tego roku, kiedy przez decyzję sędziowską pokonał Ivana Manjivara. Wcześniej trzy razy opuszczał oktagon jako pokonany. Sposób na Japończyka znajdywali kolejno, Ricardo Lamas, Clay Guida i Darren Elkins.

Oliveira natomiast w lutym pokonał Andy’ego Ogle, którego poddał poprzez duszenie trójkątne w trzeciej odsłonie. Za niezwykłe poświęcenie i determinację, Brazylijczyk otrzymał nagrodę personalną, „Występ Wieczoru”. Wcześniej nie miał tyle szczęścia. Najpierw przez decyzję przegrał z byłym mistrzem UFC, Frankie’m Edgarem, który debiutował w wadze piórkowej, a co gorsza został znokautowany przez Cuba Swansona. Brazylijczyk w 10 walkach dla UFC sześciokrotnie otrzymywał bonusy, więc i tym razem na pewno będzie szukał efektownego poddania.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o