PLMMA 36: Vaso Bakocevic vs. Lambert Akhiadov

30 Kwiecień 2014
PLMMA 36: Vaso Bakocevic vs. Lambert Akhiadov


Vaso Bakocevic (13-6-1) wraca do Polski! To jedna z lepszych wiadomości tego tygodnia, a może i miesiąca. Autor dotychczasowej walki roku 2014 (wg redakcji MMAnews), wystąpi na gali PLMMA 36. Rywalem zawodnika z Czarnogóry, będzie Lambert Akhiadov (3-1).

O ile, bez zbędnych złośliwości, matchmaking organizatora Profesjonalnej Ligi bywa dla nas tajemnicą, o tyle postanowiliśmy zapytać Mirosława Oknińskiego wprost, dlaczego zestawił pojedynek, który na papierze wygląda dość nierówno:

Czasami zawodnicy dostają u mnie słabszych rywali, by móc najpierw rozwinąć skrzydła a później mocniejszego, żeby sprawdzić czy są już gotowi na więcej. Pamiętajmy jednak, że Czeczeni bywają jednak nieprzewidywalni.

Przypominamy, Vaso to niezwykle charyzmatyczny fighter, który naszą uwagę zwrócił już przy pierwszym spotkaniu na oficjalnym ważeniu, gdy przyszedł z paczką czipsów. Zapytany o opinię o Bakocevicu, jeden z naszych fighterskich przyjaciół w Chorwacji, krótko skomentował:

Vaso Bakocevic to dobry człowiek, ale jest szalony.

Słowa te idealnie potwierdził sam zawodnik, prezentując w zestawieniu z Chlewickim, styl walki dotąd przez nas niespotykany. Gala w Pińczowie, została zaaranżowana na 20 czerwca, dlatego już zacieramy ręce.

Komentarze