Wyniki pierwszego Amatorskiego Pucharu Areny Berserkerów

30 Kwiecień 2014
2
Wyniki pierwszego Amatorskiego Pucharu Areny Berserkerów


Amatorska inicjatywa włodarzy Areny Berserkerów jest świadectwem lepszego jutra dla organizacji. Nie zdradzamy szczegółów, ale radzimy dobrze śledzić jej poczynania. Tymczasem prezentujemy wyniki pierwszej edycji, która odbyła się w zeszły weekend, w Szczecinie.

FORMUŁA PEŁNA SENIORZY

KATEGORIA – 66 KG
1.Piotr Podstawczuk (Berserkers Team)
2.Dawid Romański (AKS Grappling Białogard)
3.Łukasz Kotala (Ankos Zapasy)

KATEGORIA -70 KG
1.Maciej Kazieczko (Ankos Zapasy)
2.Patryk Roskosz (Boi Team)
3.Krzysztof Jóźwicki (Berserkers Team Olsztyn)
3.Karol Jaks (Fit Zone Gdańsk)

KATEGORIA -77 KG
1.Michał Folc (Fightclub Elbląg)
2.Piotr Perzanowski (Ankos Zapasy)
3.Radosław Rogulski (Berserkers Team Olsztyn)
3.Damian Iwanczyk (Berserkers Team Olsztyn)

KATEGORIA -84 KG
1.Kamil Dołogowski (Boi Team)
2.Patryk Paduch (Boi Team)
3.Kamil Bober (Berserkers Team)
3.Remigiusz Zasada (Berserkers Team)

KATEGORIA -93 KG
1.Michał Bobrowski (Junior Dzierżoniów)
2.Marcin Orłowski (Berserkers Team)

KATEGORIA +93 KG
1.Marian Kłosowski (Berserkers Team)
2.Wojciech Janusz (Berserkers Team)
3.Daniel Markowski (Berserkers Team)

FORMUŁA OGRANICZONA SENIORZY

KATEGORIA -66 KG
1.Adam Golus (Linke Gold Team)
2.Bartłomiej Grabowski
3.Tomasz Markiewicz (Fight Academy Stargard)

KATEGORIA -70 KG
1.Łukasz Kubiak (Street Fighters Słubice)
2.Tomasz Piwowarski (Berserkers Team Stargard)
3.Artur Kopeć (Street Fighters Słubice)
3.Michał Wolański (Fight Academy Stargard)

KATEGORIA -77 KG
1.Przemysław Górski (BERSERKERS TEAM)
2.Rafał Jelonek (JUGGERNAUT GOLD TEAM)
3.Paweł Byczkiewicz (Berserkers Team Stargard)
3.Dominik Smutek (Berserkers Team)

KATEGORIA -84 KG
1.Kacper Werema (Szczerek Fight Team)
2.Piotr Beśka (Bebson Gold Team)
3.Patryk Lewandowski (Berserkers Team)

KATEGORIA -93 KG
1.Rafał Matecki (Juggernaut Team)
2.Tomasz Bednarek (Ronin Gold Team Koszalin)

FORMUŁA OGRANICZONA JUNIORZY

KATEGORIA -66 KG
1.Mikołaj Stępkowski (Berserkers Team)
2.Cyprian Terlecki (Berserkers Team Stargard)
3.Dawid Korus
3.Wojciech Kawa (Nak Muay Szczecin)

KATEGORIA -77 KG
1.Oskar Czop (Bebson Gold Team)
2.Jacek Mytkowski
3.Kacper Zieziuła (Berserkers Team)
3.Gracjan Kacprzyk (Berserkers Team)

KATEGORIA -84 KG
1.Patryk Ruta (Berserkers Team Stargard)
2.Damian Piwowarczyk (AKS Grappling Białogard)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

2
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Typerrudy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Typer
Gość
Typer
Offline

jeszcze widać że tylko kilka klubów de facto się zjechjało ale dobrze będzie, jak bez przekrętów to porobią to będzie mega arena dla nowych talentów. jestem za

rudy
Gość
rudy
Offline

No dobrze nich będzie druga siła produkująca młode talenty. Im więcej nas tym lepiej 🙂