Zapisy na amatorski turniej PROMMAC

28 Kwiecień 2014
Zapisy na amatorski turniej PROMMAC

prommac1
Przed kilkoma chwilami na stronie internetowej organizacji PROMMAC ukazała się świetna wiadomość dla młodych adeptów mieszanych sztuk walki. Szefowie federacji, która zadebiutowała pierwszym eventem 1 marca, poinformowali, iż podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! w Lublinie odbędzie się turniej amatorski w wadze lekkiej, tj. do 70 kg. Zwycięzca zawodów dostanie szansę występu zawodowego podczas listopadowej gali PROMMAC 2.

A oto oficjalny komunikat organizatorów:

Do turnieju może zgłosić się każdy zawodnik wagi lekkiej, który nie stoczył jeszcze żadnej zawodowej walki i ma ukończone 18 lat. Zgłoszenia możecie dokonać wysyłając do nas email na adres: biuro@prommac.pl

W mailu prosimy o przedstawienie swojej osoby (w tym m.in. wiek, klub, staż treningowy, ale także szkoła, zainteresowania, itd.) oraz podanie wszystkich amatorskich osiągnięć. Bardzo ważne będzie również dołączenie materiałów video z waszych walk i treningów. Najlepiej w postaci linków bądź też wysłanie ich na adres: PROMMAC SP Z O. O. Kokotów 703, 32-002 Wieliczka.

Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 10 zawodników (8 plus 2 rezerwowych), którzy 27 czerwca w Lublinie, podczas gali PROMMAC: Po prostu walcz! wezmą udział w ośmioosobowym turnieju wagi lekkiej. Jednego wieczoru zostaną rozegrane ćwierćfinały, półfinały i finał, którego zwycięzca podpisze kontrakt na swoją pierwszą zawodową walkę – jeszcze w tym roku, podczas dużej listopadowej gali PROMMAC 2!

Śpieszcie się! Zgłoszenia można przysyłać tylko do 16 maja!

Komentarze