„Abu Azaitar ugryzł mnie w ucho i wsadził palec w oko.” – Piotr Strus o nieczystych zagraniach rywala na KSW 27

18 Maj 2014
„Abu Azaitar ugryzł mnie w ucho i wsadził palec w oko.” – Piotr Strus o nieczystych zagraniach rywala na KSW 27


Piotr Strus o sporym niedosycie po remisie z Abu Azaitarem i zawiedzionych nadziejach w związku z niewykorzystanym potencjałem. Reprezentant Nastula Team opowiedział nam ponadto o całej gamie nieczystych zagrań, które jego przeciwik stosował trakcie pojedynku.

Komentarze

 • Pako

  Niestety nie dałem rady oglądnąć całego wywiadu.Jedna rada dla Piotra "Mniej gadać więcej robić" kiedyś szanowałem Strusa lecz teraz zmieniłem o nim zdanie,i wcale się nie dziwię że tyle osób go hejtuje.

 • KAT

  ło jezu ile biadolenia. niech sobie przypomni fare play z linami

 • Kokos80

  nie wiem po co narzekacie, Strus osmieszyl Abu, obnazyl jego slaba psychike, bylo widac, ze Abu po tym wazeniu jakis taki niepewny sie zrobil, jego modlitwa nie wystraszyla rywala. Strus to rozegrywal juz od wazenia, nie wchodzil w wymiany, kopal go za to mocno, juz kiedys to zauwazylem, ze oprocz waty w rekach ma bardzo dobre kopniecia, silne i precyzyjne.

  Abu kompletnie nie radzil sobie w klinczu tam byl wymeczony kompletnie, widac ze po 1 meczeniu juz nie stracil duzo mocy w lapach. Strus to wygral, 1 rundeprzegral ale w 2 i 3 byly dla niego.

 • Kokos80

  z punktu etycznego chwytanie lin czy klatki jest mniejszym przewinieniem niz faule na przeciwniku.

 • maniekzig

  Dzięki Bogu że miałem lepsze rzeczy do roboty niż oglądanie tej walki. Strus daje ciała i płacze jak baba? Kogo to dziwi?

  Nawet się nie chce wracać do tego co ten chłopaczyna wyprawiał podczas walki z Mattem. Tam przy oktagonie Strus by nie istniał.

  Z drugiej strony dobrze że zajmuje miejsce talentom których KSW nie będzie blokowało w rozwoju dając 2 walki w roku.

 • Drwalu

  @maniekzig – racja nad racjami!

 • matt

  Ale wy marudzicie , ciekawe jak Wy sobie radzicie w zyciu , w pracy , z kobieta ,sporcie ,ciekawe jak oceniacie swoja prace ,umiejetnosci i rozwój osobisty

 • EL doopa

  ale gościu się nie popisał i zasłynął z takich niefortunnych zdarzeń to nie ma się co dziwić