PLMMA 34: Adam Okniński wygrywa z Wojciechem Balejko przez TKO

23 Maj 2014
PLMMA 34: Adam Okniński wygrywa z Wojciechem Balejko przez TKO


Gala PLMMA 34 w Iławie zbliżała się do końca, więc w oktagonie nie mogło zabraknąć dwóch anonsowanych wcześniej zawodników wagi półciężkiej, czyli Adama Oknińskiego oraz Wojciecha Balejko.

Od początku walka toczyła się w stójce. Obaj zawodnicy szukali swoich szans, chcąc zakończyć pojedynek jednym mocnym uderzeniem. Wydaje się, iż pierwszą rundę można zapisać na konto Oknińskiego, gdyż to właśnie jego uderzenia osiągały celu dużo częściej.

Druga runda bliźniaczo przypominała pierwsze starcie obu zawodników. Tym razem, to uderzenia Wojciecha Balejko były groźniejsze i to jemu przypadło niewątpliwie zwycięstwo w tej rundzie. Wydawało się, iż ostatnia runda nie przyniesie nam żadnych nowych emocji, jednak stało się inaczej, gdyż Adam Okniński mocnym low kickiem w końcu powalił swojego rywala. Jest to już czwarta wygrana zawodnika Poland Top Team i jego pierwszy występ, który dotrwał do trzeciej rundy.

Komentarze

  • maniekzig

    Grubo, ma ktoś gifa, bo nie wyrobiłem się dziś z czasem aby zobaczyć galę.

  • krzychuzab

    Nie wiem jaką walkę widział autor ale Okniński nie wykonał w walce żadnego high kocka, a na pewno nie znokautował tym ciosem rywala. Proszę o weryfikację i poprawienie informacji.