Bellator 120: Nate Jolly nowym rywalem Marcina Helda. Transmisja walki na Canal+ zgodnie z planem [UPDATE]

13 Maj 2014
Bellator 120: Nate Jolly nowym rywalem Marcina Helda. Transmisja walki na Canal+ zgodnie z planem [UPDATE]


Zgodnie z początkowo fatalną informacją odnośnie kontuzjowanego Patricka Freiry, Marcin Held otrzymał zawodnika w zastępstwie. Wg pierwszej wersji, występ Polaka został całkowicie wycofany z sobotniej rozpiski, ale ostatecznie organizatorzy znaleźli zastępstwo w miejsce Pitbulla. To Amerykanin Nate Jolly (13-5), który tym samym zadebiutuje w Bellatorze.

Zmiany wywołały falę niezadowolenia u organizatorów jak i fanów. Wszyscy jednak pozostają zgodni, że „lepszy wróbel w garści”, niż Marcin Held, który straci wielomiesięczne przygotowania. Jolly nie wydaje się ostatnio zbyt aktywnym fighterem. Od listopada 2013, nie stoczył żadnego pojedynku i był to jego jedyny występ w roku poprzednim. Na koncie ma kilka przyzwoitych rywali, m. in. Jamiego Varnera oraz Dustina Poiriera. Swoje pojedynki kończy przekrojowo, ale rzadko, bo stosunkiem pięć do ośmiu decyzji. Nate jest również zawodowym sędzią MMA.

UPDATE: Pomimo zmiany rywala, walka będzie nadal transmitowana za pośrednictwem Canal+. Ponadto, ze względu na informację na ostatni moment, pojedynek odbędzie w catchweight 158 funtów.

Komentarze

  • EmWu

    Ale to będzie w końcu o jakiś pas, w turnieju czy jak?