Bilety KSW 28 na trybunę, wyprzedane w dwa dni

19 Maj 2014
Bilety KSW 28 na trybunę, wyprzedane w dwa dni


Termin, miejsce i rozpiska ogłoszonego przed weekendem KSW 28, wprawiły fanów Szczecina w zachwyt, a ci w zamian, odwdzięczyli się włodarzom Konfrontacji tym samym, wykupując wszystkie bilety w dwa dni od rozpoczęcia sprzedaży.

Chętni na zakup miejscówki na nowej Hali w Szczecinie, odbiją się już niestety od drzwi. „W tej chwili nie ma żadnych dostępnych on-line biletów na ten występ.” brzmi komunikat na stronie internetowego dystrybutora ebilet. Obiekt zostanie oddany do użytku publicznego już w sierpniu, a już ma swój niemały triumf. Wg wikipedii, hala zawiera 5300 miejsc stałych i 2000 miejsc wysuwanych. Jak zapewnił w krótkiej rozmowie Martin Lewandowski, sprzedaż dotyczyła trybun, a już wkrótce ruszy sprzedaż wejściówek na płytę.

Na rozpisce zabrakło największego, miejscowego bohatera – Michała Materli, który negocjuje nową umowę z Konfrontacją Sztuk Walki. Zapytany o postępy w rozmowach, manager mistrza wagi średniej, odmówił komentarza. Federacja nie czeka na rozwój wydarzeń i w walce wieczoru wystąpi więc Karol Bedorf, dzierżący pas wagi ciężkiej a tuż za nim klubowy kolega Maciej Jewtuszko, który przez długi czas borykał się z problemami zdrowotnymi i od grudnia 2012, nie był wstanie bronić pasa.

Komentarze

 • kamerling

  Szkoda, że jeszcze Narkuna nie chcieli na tej gali.

 • Cain

  o ja pier… wszystkie? to się ludziska którzy byli na gali 27 musieli zdziwić

 • ruchmistrz

  ale jazda. czyli na 29 ceny biletów 4x w góre i ppv za 100 zł zrobią….

 • bartek0011

   Czyli można już ściągać ogórów , którzy przyjadą po wypłate , dla tych zawodników co jszcze nie mają rywali ….crazy

   

  #TROLL