Błażej Wójcik w walce wieczoru Night of Champions 7

20 Maj 2014
Błażej Wójcik w walce wieczoru Night of Champions 7


Choć tradycji stanie się zadość i większość zagorzałych fanów prawdopodobnie nigdy nie zaakceptuje walki wieczoru poznańskiej edycji Night of Champions 6, to jednak okazała się ona hitem dla wszystkich. Dla organizatorów, dla mediów, dla zgromadzonych fanów w hali oraz przed tych przed szklanymi ekranami komputerów. Tym razem włodarze wracają do czysto sportowej formuły. Główną atrakcją wieczoru będzie miejscowy Błażej Wójcik (3-3).

Ten 120 kilogramowy reprezentant GŁD Team Piła, nie należy do aktywnych zawodowo fighterów, bowiem ostatni raz walczył na początku 2013. Od przegranej z Szymonem Bajorem, byłym mistrzem PLMMA, Błażej skupił się wyłącznie na szlifowaniu swoich umiejętności fighterskich. Choć jego rekord nie należy do największych, to na koncie ma również inne cenne nazwisko, w postaci Daniela Omielańczuka. Nie gardził również międzynarodowymi rywalami, którzy wzbogacili jego doświadczenie.

Przeciwnik Błażeja Wójcika na czerwcowy event, nie jest jeszcze znany. Night of Champions zapowiada jednak bardzo istotną zmianę. Będzie to pierwsza gala spod szyldu Extra Gali, od której na stałe wchodzi oktagon.

Komentarze

  • bartek0011

    Napewno będzie mniej osób niż na Bonusie crazy