Cage Warriors 69: Marcin Wrzosek vs. Arnold Allen na gali w Londynie

12 Maj 2014
Cage Warriors 69: Marcin Wrzosek vs. Arnold Allen na gali w Londynie

Foto: CageWarriors.com

Foto: CageWarriors.com


Organizacja Cage Warriors dodała dzisiaj trzy pojedynki do swojej czerwcowej rozpiski w Londynie. Na sześćdziesiątej dziewiątej gali, po raz drugi w brytyjskiej organizacji, wystąpi Marcin Wrzosek (7-2). Polak stanie w szranki z niepokonanym, miejscowym fighterem – Arnoldem Allenem (7-0).

Oto, co o samym pojedynku Marcin powiedział nam osobiście:

Gdy pojawiła się oferta walki na Cage Warriors, nie zastanawiałem się ani chwili. Jest to jedna z największych i najbardziej cenionych organizacji w Europie, więc walka dla nich jest dla mnie bardzo cenna. Kolejnym powodem jest wielka chęć kiedy odbicia się na ich gali po ostatniej porażce, a to że mam okazję zmierzyć się z jednym z czołowych zawodników, dodaje mi tylko motywacji.

Reprezentujący bydgoski team zawodnik, ostatni raz walczył w listopadzie, przed swoją publicznością. Zapowiadany później „main event” kwietniowej gali Slugfest 1 z jego udziałem, nie doszedł jednak do skutku, ku niezadowoleniu fanów, którzy liczyli na świetny pojedynek z Jakubem Kowalewiczem.

Swój pierwszy występ w Cage Warriors, „Polish Zombie” nie może uznać za udany. Zapaśnicze umiejętności Chrisa Fishgolda okazały się lepsze i na tyle wystarczające, aby odebrać jednogłośne zwycięstwo. Kolejny rywal Wrzoska ma za sobą cztery bardzo udane pojedynki w CW, z których każdy skończył przed czasem, udowadniając tym samym swoje przekrojowe umiejętności. Gala Cage Warriors 69: Super Saturday, już 7 czerwca w Londynie.

Komentarze