Dan Hendreson i Chael Sonnen z licencjami na kolejne pojedynki

autor:
14 Maj 2014
Dan Hendreson i Chael Sonnen z licencjami na kolejne pojedynki

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Komisja Stanowa w Nevadzie, przyznała licencję Chaelowi Sonnenowi (28-14-1) i Danowi Hendersonowi (30-11), przed ich kolejnymi walkami w UFC. Henderson zmierzy się z byłym mistrzem Strikeforce, Danielem Cormierem (14-0) w ramach UFC 173, natomiast Sonnen skrzyżuje rękawice z Wanderleiem Silvą (35-12-1) w ramach UFC 175.

Jak donosi mmajunkie.com, tylko Sonnen odpowiedział na pytania odnośnie jego historii zażywania TRT. Ostatnimi czasy, zastępcza terapia testosteronowa, została wprowadzona do kanonu środków niedozwolonych według litery prawa w.w. Komisji Stanowej.

Co ciekawe Dan Henderson był pierwszym zawodnikiem, który otrzymał pozwolenie na stosowanie TRT. Zawodnik Team Quest zażywał terapii w czasie przygotowań do walki z Wanderleiem Silvą na Pride 33.”Hendo” znokautował wówczas Brazylijczyka i zdobył pas legendarnej organizacji Pride FC w wadze średniej.

Komentarze

 • rudy

  Jak mantrę powtarzam, lekom nie! TRT nie! Wspomagaczom wszelkiej maści nie! JAk nie jesteś zdrowy idź do pracy w biurze.

 • maniekzig

  Z jednej strony chodzi o równe szanse, a z drugiej aby nie poszli za daleko ze wspomaganiem.

  Co było by następne, tytanowe piszczele dla Silvy?

 • nitro

  rudy, ale chciałbyś żeby się mocno tłukliLaughing Nie ma mma bez wspomagaczy i tyle… maniekzig ma rację, ale Silva już chyba tytan w piszczelu posiadaLaughing

 • Typer

  silva to w ogóle chyba tytan ma w wielu miejscach:) to ja się zgadzam z każdym z was niestety a więc widać że nie ma jednego dobrego wyjścia z sytuacji. trzeba wybierać mniejsze zło.

 • rudy

  Ty, nitro, no żesz pewnie, że bym chciał, no wiem wiem wszystko, ale kurde jednak te niesportowe działania biją po sercu…. a w głowie  – %)  🙂

 • Pako

  Te TRT to jest temat rzeka,osobiście jestem za tym aby było to zabronione,lecz to jest jak z narkotykami nielegalne a tak ludzie biorą.

 • kamerling

  No to zajebiście zrobili. Jak było sprawiedliwie, tak dalej jest. :/

 • zenek

  Co z tego ze 3 zawodnikow ma trt jak ponad połowa kuje dupe i nikt z tym nic nie zrobi bo nie zostali wykryci

 • nitro

  Więcej niż połowa;) To jest niesprawiedliwe tylko dla tych którzy naprawdę się nie kłują!!

 • Typer

  temat rzeka i pamiętam jak kiedyś Martin powiedział ze zkazywanie jakis tam środków to też tylko biznes dla otwierania drzwi innym firmom. ach gdie ci prawdziwi gladiatorzy

 • Oczekk

  Co Hendo już jechał na TRT w Pride?!! To dlatego pokonał wtedy nr1 Wanda.. A Wanderlei niech też zacznie brać, bo to są jakieś jaja jest jednym z najsłabszych w średniej, a jak by brał to znowu by detronizował swoich rywali.

 • nitro

  Wand przestał brac tyle co w Pride i dlategoLaughing Hendo walnał mu swoją bombe w szczene, zobacz walkę. Ładne zdziwko, że magiczne TRT biorą, to uzupełnienie testosteronu, wam też kiedyś spadnie poziom.

 • Oczekk

  Walkę oczywiście widziałem zarówno pierwszą jak i drugą. Wand nigdy nie brał TRT, chociaż miał prawo do rozpoczęcia kuracji – nie zrobił tego. Aczkolwiek jak przystało na prawdziwego wojownika, jego nie obchodzi czy przeciwnik jest na testosteronie czy innych sterydach. Zawsze wierzy w zwycięstwo, nawet jeśli by miał walczyć z 3 zawodnikami, walczył by do ostatniej kropli krwi.