FEN 3: Michał Piszczek poza rozpiską. Zawodnik zaprzecza i twierdzi, że sam wycofał swój udział (+wywiad)

07 Maj 2014
FEN 3: Michał Piszczek poza rozpiską. Zawodnik zaprzecza i twierdzi, że sam wycofał swój udział (+wywiad)


Michał Piszczek (1-1) należy do szczególnego grona zawodników polskiego MMA, którzy w środowisku znani są tego że są znani, a dopiero później z osiągnięć na ringu. Wg informacji przesłanej do siedziby redakcji, „Mikey” ogłosił, że to on podjął decyzje o wycofaniu udziału z trzeciej gali. Za powód podaje małą wartość marketingową jego rywala. Informację tę postanowiliśmy uzupełnić o wypowiedź organizatora.

W krótkiej rozmowie telefonicznej, Pan Paweł Jóźwiak stwierdził:

Piszczek dostał warunek, że zawalczy na trzeciej gali, jeżeli przyjedzie tutaj dwa miesiące wcześniej i będziemy wiedzieli, że rzeczywiście trenuje. Chcemy po prostu wiedzieć, że zawodnicy którzy u nas walczą, rzeczywiście prezentują pewien poziom sportowy. Michał przyjechał, przez tydzień nie trenował, ustalił wszystko w kwestii warunków finansowych, zgodził się na walkę z Morą ale nagle postanowił, że wraca do Anglii. Dodał do tego, że nie uśmiecha mu się pomysł walki z Morą, bo ten ostatnio przegrał. Przecież zawodnik nie może wybierać z kim będzie walczył. Skoro zgodził się na jednego, to przecież nie może zmienić zdania, iż zaraz chce walczyć z kimś innym. Organizacja FEN przecież również musi realizować swoje założenia. Inna sprawa, że nigdzie oficjalnie nie ogłaszaliśmy jego udziału na kolejnej gali. Warunek był jeden, miał pokazać że trenuje i że pot z siebie wylewa.

Fight Exclusive Night 3 już 28 czerwca. Oznacza to, że redakcję MMAnews czeka bardzo pracowity weekend. Najpierw w Lublinie, a później we Wrocławiu.

Komentarze

  • kerimm85

    on chce Bonusa :D:D

  • Pako

    Piszczek kolejny co ma bujną wyobraźnie. Dokładnie dla Bonusa go Laughing

  • ZenZens

    Nie ma co gadać , on by zjadł bonusa jak chciał , aczkolwiek bardzo tego chce.:p myślę , ze dobrze mogła by się sprzedać walka z Trybsonem , coś tam już z nim gadali podobno a freak przebił by bonusa na pewno.