Herb Dean sędzią ringowym w walce Barao vs. Dillashaw

autor:
14 Maj 2014
Herb Dean sędzią ringowym w walce Barao vs. Dillashaw

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Jeden z najlepszych sędziów w zawodowym MMA Herb Dean, po raz kolejny został doceniony przez kierownictwo UFC. W związku z licznymi pochwałami, będzie sędzią ringowym w walce wieczoru UFC 173. W najważniejszym pojedynku gali w Las Vegas, zmierzą się Renan Barao i T.J. Dillashaw, a stawką pojedynku, będzie pas w wadze koguciej. Dean wygrał rywalizację z innymi znakomitymi arbitrami. Wytypowani zostali: Derek Cleary, Chris Lee i Tony Weeks.

Herb Dean jest obecnie jednym z najlepszych sędziów w światowym MMA. Amerykanin, sędziował pojedynki o niezwykłym ciężarze gatunkowym. Był sędzią ringowym podczas dwóch pojedynków Weidman vs. Silva i za każdym razem jego praca, była oceniana pozytywnie. Podobnie było po walce wieczoru UFC Fight Night 40. Dana White, stwierdził, że dzięki zachowaniu „zimnej krwi”, mogliśmy oglądać świetną walkę Brown vs. Silva, pomimo, że kilka razy sędzia mógł przerwać pojedynek już w pierwszej odsłonie walki.

Herb Dean pomimo niezwykłego doświadczenia, popełnia błędy. W środowisku szeroko dyskutowane, było przedwczesne przerwanie walki Barao vs. Faber w ramach lutowej gali UFC 169. Jako klubowy kolega Urijaha Fabera, Dillashaw będzie mógł zrewanżować się Brazylijczykowi.

Komentarze

  • Typer

    no ale jak każdy wiadomo może popełnić błąd ale w całokształcie jest super mega profesjonalistą. takich sędziópowinno mieć KSW. autorytatywnych przez czyny a nie po nazwie roli