„W walce z Brytyjką, celuję w zwycięstwo!” – Joanna Jędrzejczyk zawalczy z Rosi Sexton na Cage Warriors 69 [update]

22 Maj 2014
„W walce z Brytyjką, celuję w zwycięstwo!” – Joanna Jędrzejczyk zawalczy z Rosi Sexton na Cage Warriors 69 [update]

joanna_japonia_mmanewsPL

Do niezwykle ciekawego pojedynku z punktu polskiego fana MMA, dojdzie podczas londyńskiej gali Cage Warriors 69 – Super Saturday. Dosłownie przed kilkoma chwilami, występ dla największej brytyjskiej organizacji ogłosiła jedna z najlepszych zawodniczek mieszanych sztuk walki w Polsce – Joanna Jędrzejczyk (5-0).

Przeciwniczką, najbardziej utytułowanej Polki w muai thai, która może pochwalić się również doskonałym rekordem zawodowych walk w MMA, będzie – Rosi Sexton (13-4). Dla znanej z dobrych umiejętności parterowych zawodniczki, będzie to już osiemnasty zawodowy występ. Ostatnio mogliśmy ją oglądać między innymi podczas gal UFC, gdzie lepsze okazały się jednak kolejno: Alexis Davis (16-5) oraz Jessica Andrade11-3.

Joannę Jędrzejczyk, mogliśmy oglądać stosunkowo niedawno podczas debiutanckiej gali Arena MMA, gdzie odprawiła doświadczoną Wenezuelkę – Karlę Benitez (11-7). Teraz przyszedl czas na kolejne walki za granicą… My na gorąco, poprosiliśmy o komentarz niezwykle utalentowaną Olsztyniankę:

Jest to dla mnie ogromne wyzwanie! Ja lubię wyzwania… Rok temu w ostatniej chwili przyjęłam ofertę walki z dużo bardziej doświadczoną Julią Berezikovą, dzisiaj historia się powtarza i nie mogłam podjąć innej decyzji, jak tylko walka z Rosi Sexton. Oczywiście, liczę na zwycięstwo i zrobię wszystko, żeby wygrać. Dla mnie, ważne jest również doświadczenie, którego inaczej, jak tylko walcząc, nie zdobędę. W walce z Brytyjką – celuję w zwycięstwo!

Komentarze

 • maniekzig

  Powodzenia!

 • Pako

  No no ciekawe starcie się szykuje. Jak spadać to z wysokiego koniaApplause trzymam kciuki za Aśkę.

 • rudy

  Jak po niej przejdzie, będzie niekwestionowaną miss PL mma! Trzeba będzie skonfrontować w końcu polki

 • VitorBelfort

  Aśka da radę 😉 Powodzenia.

 • Oczekk

  Rosi Sexton jest słaba. Asia powinna dać radę. 😉