KSW 27: Khalidov, Kowalkiewicz, Mańkowski i Saidov z bonusami za najlepszy występ

22 Maj 2014
KSW 27: Khalidov, Kowalkiewicz, Mańkowski i Saidov z bonusami za najlepszy występ


Po raz kolejny, włodarze rozdali bonusy dla najlepszych zawodników gali KSW. Sobotnia gala w Ergo Arenie, okazała się dodatkowo szczęśliwa dla: Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego i Karoliny Kowalkiewicz.

Ponieważ tym razem zabrakło nokautu, właściciele Federacji postanowili przyznać dwa bonusy za poddanie i jeden za walkę wieczoru. I tak, pierwsze poddanie wieczoru należy do Mameda Khalidova, który usłyszał o nagrodzie po raz pierwszy z naszego portalu:

Naprawdę? Bardzo się cieszę. Nie spodziewałem się. Myślałem, że bonus za poddanie otrzyma Borys Mańkowski. Mimo to cieszę się, że zostałem wyróżniony spośród pozostałych zawodników z gali.

Nieco bardziej wylewna okazała się Karolina Kowalkiewicz, która z braku nokautu, została drugą zdobywczynią bonusu za poddanie wieczoru:

Jestem szczęśliwa, ponieważ nie spodziewałam się bonusu. Od razu zadzwoniłam do trenera Marcina Rogowskiego, z informacją żeby kupił żonie torebkę. Obiecałam swego czasu, że jak zdobędę dodatkową nagrodę, to właśnie tak się odwdzięczę. Zawsze, kiedy zarobi się dodatkowe pieniądze, jest to miła niespodzianka.

Ostatnim ze szczęśliwców, okazał się Borys Mańkowski, który stoczył fenomenalny bój z Aslambekiem Saidovem, pozbawiając go mistrzowskiego pasa trójkątem z pleców. Za to starcie, obaj zawodnicy otrzymali bonus za najlepszą walkę wieczoru. Kilka słów od nowego mistrza:

Bardzo się cieszę, i może nie zabrzmię skromnie, ale spodziewałem się którego z dwóch bonusów: za walkę lub poddanie wieczoru. Dziękuję jednocześnie Maciejowi i Martinowi, że mnie dodatkowo docenili. Teraz czekają mnie wakacje, bo osiem miesięcy treningów to za dużo.

Komentarze

  • Pako

    Chyba za dobrze zostali docenieni Czeczeni,bez urazy lecz Aslambek nie zasłużył na ten bonus.Takie jest moje zdanie.

  • rudy

    Kowalkiewicz, rewelacyjnie zareagowałą! Super sprawa z taką postawą i dotrzymywaniem obietnic 🙂 Ja też uważam, że przesadzili z Mamedem 🙁 No ale musieli nagrodzić gwiazdę

  • MaciusMMA

    Mam dużą prośbę Wojtek – mógłbyś wrzucić wszystkie nazwy piosenek przy których wychodzili na KSW 27 zawodnicy ? Niektóre na prawde fajne były :))