KSW 27: Patrick Vallee za kontuzjowanego Cado Simon, w walce z Rafałem Błachutą

09 Maj 2014
KSW 27: Patrick Vallee za kontuzjowanego Cado Simon, w walce z Rafałem Błachutą


Przed chwilą, federacja KSW poinformowała o kontuzji walecznego Luiza Cado Simon (7-3). Tym samym, Brazylijczykowi przepadła szansa odkupienia niedawnej porażki z Rafałem Moksem. Włodarze Konfrontacji szybko znaleźli już zastępstwo dla Rafała Błachuty.

Do coraz szerszego grona nowych fighterów, dołączył doświadczony Patrick Vallee (10-6-1-2NC). Reprezentant Francji na co dzień trenuje w Paryżu, a jego rekord wskazuje, iż dysponuje przekrojowym wachlarzem technik. „Dexter” stoczył kilka bojów ze znaczącymi w świecie fighterami, które ostatecznie rzutują na styl w jakim kończy swoich rywali. Na dziesięć wygranych, aż dziewięć z nich zwyciężył przed czasem.

Mimo wciąż trwającej podróży do Olsztyna na Warmia Heroes 2, skontaktowaliśmy się z Patrickiem Vallee, który skomentował swoją najbliższą szansę wykazania się przed polskimi fanami:

Jestem dumny i zaszczycony, że mogę walczyć w KSW, jednej z największych imprez na świecie. W końcu otrzymałem szansę na odkrycie Polski oraz polskich fanów. Nie mogę się doczekać!

Gala KSW 27 dostepna będzie za pośrednictwem systemu PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA, UPC oraz na kswtv.com. Początek transmisji w sobotę 17 maja, o godzinie 20:00.

Komentarze

  • Bartass89

    „Na dziesięć wygranych, aż dziesięć z nich zwyciężył przed czasem.”.
    Powinno być, że DZIEWIĘĆ z nich zwyciężył przed czasem. Raz wygrał przed decyzję z Khalilovem. Patrick to bardziej parterowiec + dobre kopnięcia, przez nokaut wygrał 3-krotnie, ale z 2 rywalami. Walczył m.in. z Charlesem Andrade, który też pojawi się na KSW 27.

    • W. Mrozowski

      Palec przeskoczył z W na S podczas pisania w trakcie podróży samochodem 😉