KSW 27: „Sędziowałem więcej niż ktokolwiek w tym biznesie.” – Herb Dean przed galą w Ergo Arenie

17 Maj 2014
KSW 27: „Sędziowałem więcej niż ktokolwiek w tym biznesie.” – Herb Dean przed galą w Ergo Arenie


Jeden z najlepszych, lub nawet najlepszy sędzia w biznesie MMA – Herb Dean, postanowił opowiedzieć na łamach naszego portalu, o powodach swojego przyjazdu oraz kulisach pracy na KSW 27. Polecamy!

Komentarze

 • Kartel_

  zaraz, zostanę pewnie pociśnięty przez małolatów, ale jak by ktoś dał radę wstawić, polskie napisy bardzo byłbym wdzięczny?

 • rudy

  Jak zobaczy jak to wygląd w PL to się aż zaskoczy 😀 . Najlepszy zagraniczny wywiad! Thank You Herb!

 • Pako

  Hehe Kartel powolutku się doszkalaj w English gdyż w przyszłości może być tu wiele więcej wywiadów właśnie w języku angielskimSmile

  Co do wywiadu to naprawde świetny,widać że Herb wie co robi,nie to co Bronder.

 • Oczekk

  Już jest całkiem sporo materiałów w j. angielskim. Ej zróbcie wywiad z Herbem jak mu się podobała cała gala, bardzo bym chciał usłyszeć co ma do powiedzenia mój ulubiony sędzia ringowy.

 • EL doopa

  no przecież wystarczy trochu sens wyłapać i już wiadomo co mówią a przecież to nie jest jakiś poziom nie z tej ziemi, ja też myslę ze nawet jak redaktor zna lepiej angielski to własnie powinien prostych słów używać zeby każdy coś tam zakumał. a ci zagraniczni też mówią powoli i wyrażnie zwykle. na szczęście nie jest to angielszczyzna ala Brad Pitt irlandzki cygan z Przekrętu 😀