KSW 27: „Tanio skóry nie sprzedam.” – Mariusz Pudzianowski o walce z Olim Thompsonem

16 Maj 2014
KSW 27: „Tanio skóry nie sprzedam.” – Mariusz Pudzianowski o walce z Olim Thompsonem


Mariusz Pudzianowski w kolejnym, ciekawym dla ucha wywiadzie, przed walką w KSW 27. Czy Oli Thompson jest jego najgroźniejszym rywalem? Tego dowiecie się z rozmowy poniżej, w której poruszyliśmy ponadto kwestię potencjalnych udziałów w PPV, żywotności MMA jako produktu i kolejnych sparringpartnerach w gronie treningowym.

Komentarze

 • Magda S.

  Cieszę się, że Pudzian udziela takich wywiadów! wręcz zaczynam uwielbiać je oglądać. ciekawe jest to że ma taka wiedzę o marketingu i po prostu o życiu, ludzie się nieraz naśmiewają z jego działań a on chyba najświadomiej i strategiczniej podchodzi do swojego życia. mało który sportowiec tak skutecznie kreuje swoją ścieżkę kariery w skali długoterminowej. fajny wywiad

 • RZDZ

  🙂 widać Pudzian chce mieć swoje ‚stejki’ i inne skoro podłapał promowanie tanio skóry nie sprzedam 😀

 • maniekzig

  Pudzian jest indywidualistą, ale zawdzięcza temu dominacje w Strongman. MMA to praca w drużynie i stąd ten falstart Mariusza.

  Plusem jest to że przestał świrować o byciu mistrzem i traktuje to jako dobrą okazje na promocje.

 • adamus

  @maniekzig zgadzam się z Tobą, tak tego nie widziałem ale to bardzo logiczne co mówisz, ten aspekt psychologii różnych sportów. no ale widać radzi sobie co raz lepiej bo z pewnością trzeba mu przyznać ze z charakteru jest perfekcjonistą.

 • EmWu

  No W KOŃCU NORMALNY WYWIAD MARIUSZA :)) Gdy zaczynałem oglądanie zastawiałem się znowu na jakieś drętwe gadki itd, a tu proszę – normalny, wyluzowany Pudzianek, aż miło się oglądało. No i ciekawie się wypowiadał, wszystko miało ręce i nogi.
  Ale ten tekst o skórze – to ja tu chyba czuję, że Mariusz planuje otworzyć jakąś produkcję kurtek czy coś w tym stylu :))) byłoby dobre hasło reklamowe :))))) – chociaż tylko dla bogatszych odbiorców ;P
  Co do walki – moim zdaniem może być różnie, Oli chyba trochę lepszy się wydaje, ale to w końcu MMA i wszystko może się zdarzyć. Na pewno Oli będzie nakręcony tą ostatnią porażką, więc trzeba rozważnie walczyć. Powodzenia!

 • Oczekk

  Przecież wszystkie wywiady Pudziana wyglądają tak samo.:D Przed walką zawsze spokojny, a zaraz po walce nakręcony.;)