KSW 27: „Włodarze wolą, żeby walczące kobiety były atrakcyjne.” – Karolina

17 Maj 2014
KSW 27: „Włodarze wolą, żeby walczące kobiety były atrakcyjne.” – Karolina


Z Karoliną Kowalkiewicz porozmawialiśmy kilka godzin po ważeniu przed KSW. Mistrzyni kategorii -52kg opowiedziała nam o rosnącej nadziei na rozwój dywizji kobiet oraz dlaczego wygląd i miła aparycja są ważne dla włodarzy KSW. Nie zabrakło oczywiście kilku słów o jej sobotniej rywalce – Jasmince Cive.

Komentarze

 • dontpanic

  Gina lub Cristine nie należą do modelek a jednak nasze polskie panie nie miały by czego szukać w ringu

 • Oczekk

  Przecież Gina jest uważana za najseksowniejszą zawodniczkę, gdyby nie jej uroda nie byłaby tak rozpoznawalna – umiejętności ma raczej przeciętne.

  A Santos to inna bajka, nie jest piękna, ale Brazylia, to kraj mma liczy się aspekt sportowy, oni muszą dominować w tym sporcie. Cyborg wzbudza zainteresowanie niezwykłą siłą fizyczna i umiejętnościami. Kazdy marzy by ich „sexy” zawodniczka pokonała tego „babochłopa”☆, a kończy się fiaskiem.

  ☆To nie jest moje słowo, szanuję Santos i nigdy nie nazwywam ani nie oceniam w ten sposób nikogo. Podałem tylko myślenie większościowe. Po za tym nie ma brzydkich kobiet są tylko źle umalowane.;)

 • rudy

  Zawsze kryteria są inne, nie ma co się oszukiwać. Z drugiej strony można to uznać za przewagę, który facet trafia do KSW przez urodę??????