KSW 28: Bedorf i Jewtuszko niekoniecznie w walce o pas wg Martina Lewandowskiego

19 Maj 2014
KSW 28: Bedorf i Jewtuszko niekoniecznie w walce o pas wg Martina Lewandowskiego


Główna strona federacji KSW, od pewnego czasu staje się dobrym źródłem informacji, również tych przypadkowych. W najnowszej rozpisce KSW 28, brakuje grafiki mistrzowskich pasów i jak zapewnia Martin Lewandowski, wszystko jest zgodne ze stanem faktycznym.

Wszystko od zależy od ich przeciwników. W przypadku Irokeza jest to bardziej prawdopodobne, że będzie bronił pasa. Natomiast u Karola Bedorfa, jeżeli rywalem byłby Tim Sylvia, to nie będzie on bronił tytułu. Jeżeli ktoś inny, wówczas będzie bronił.

„Coco” już w ostatnim z wywiadów powiedział, że brak pasa jako stawki pojedynku, nie robi dla niego większej różnicy. Reprezentant Berserkerów miał walczyć na KSW 26, ale kontuzja odcinka szyjnego, pozbawiła go możliwości startu. Więcej o postępach rehabilitacji TUTAJ.

Komentarze

 • maniekzig

  i po co im te pasy skoro ich nie mogą bronić?

  To jest robienie sobie żartów z kibiców i samych zawodników.

 • Loku

  A lepiej aby walczyli o pasy z zawodnikami, któzy debiutują w KSW? Sytuacja jest patowa, wynika z za małej ilości gal w ciagu roku. Przy takiej ilości walk nie da się organizować logicznych drabinek, także te pasy mistrzowskie służą jedynie celom marketingowym.

 • maniekzig

  @Loku to po co dawać ten pasek?

  Niby marketing, ale +3 do motywacji jest gdy walczysz o coś.

  Dla mnie to żałosne aby ktoś taki jak Silva walczył o pas, ale to nie moje zabawki więc i nie mój problem.

  Z resztą Bedorf zasługuje na kogoś znacznie lepszego, chyba że KSW Logic mówi o tym aby pompować wszystkim prospektom rekordy.

  Jak się pozwala na takie chore sytuacje że ktoś z kimś nie chce walczyć to później lipa jest.

 • tomox

  gdyby nie te chore walki mistrzów „nie o pas” to pas wagi średnie miałby dziś Mamed, czyli osoba która dla wszystkich jest tym prawdziwym mistrzem KSW

 • Loku

  Sens nadawania pasów a dobór przeciwników to dwie różne sprawy. Także jestem przeciwny zestawieniu Bedorfa z Sylvia.
  A jeśli chodzi o pasy to właśnie są jedynie dla prestiżu, aby w spocie czy na plakacie zaznaczyć, że walczył będzie mistrz. Sam nie wiem co jest lepsze by zawsze walczyli o pas czy tylko od czasu do czasu. Generalnie organizując tak mało gal nie bardzo ma sens wyłanianie mistrza.

 • rudy

  Nie wierzę

 • Typer

  no tak bo kto mówił ze pas daje się po to żeby o niego potem walczyć

 • bartek0011

  Iro rozumiem po kontuzji , ale Bedorf?

 • Loku

  A co to za argument, że wraca po kontuzji?

 • Pako

  Te pasy na KSW i tak nic nie dają.Ewentualnie lepiej to brzmi z marketingowego punktu widzenia.Karol idź do UFC bo w KSW przyszłości nie widzę.