Maciej Górski porzuca fighterską emeryturę i wraca na szwajcarskiej gali Shooto

19 Maj 2014
Maciej Górski porzuca fighterską emeryturę i wraca na szwajcarskiej gali Shooto


Tak jak niedawno zapowiedział Łukasz Jurkowski, jeden z najgorętszych powrotów do sportu jest już faktem. O Macieju Górskim (22-7-1) zrobiło się głośno, gdy publicznie wyraził swe niezadowolenie warunkami, na których przyszło mu walczyć w KSW. Później raz jeszcze, gdy przeszedł do konkurencyjnego MMA Attack i gdy wydawało się, że więcej nie zobaczymy go w zawodowym ringu/oktagonie, Highlander powraca niczym Feniks z popiołów.

Zgodnie z informacją na oficjalnej stronie szwajcarskiej organizacji Shooto, Maciej wystąpi na czerwcowej edycji gali w Zurychu. Rywalem będzie miejscowy Ivan Musardo (22-7-1), z którym Górski wygrał w 2010 na gali WFC 10. Różnica polega na tym, że Szwajcar stoczył od tamtego czasu aż 11 zawodowych pojedynków, niewiele mniej niż Polak ma ich na koncie w sumie.

Maciej Górski nie zrezygnował ze sportu całkowicie, w międzyczasie prowadząc klub na warszawskim Bemowie. Po jego facebooku widać, że aktywnie uczestniczy w zajęciach systemów samoobrony, m. in. Krav Magi. W międzyczasie doszło do nieszczęśliwego wydarzenia z bronią palną, która pechowo zraniła jednego ze studentów.

Komentarze

  • tomox

    wystrzałowa wiadomość 😀

  • Hakashi

    „Shooto” jakiś podtekst? 😀