Nate Jolly: „Marcin Held to młody, twardy i utalentowany zawodnik.”

14 Maj 2014
Nate Jolly: „Marcin Held to młody, twardy i utalentowany zawodnik.”


Nieco przekręcone powiedzenie „lepiej późno niż później”, pasuje jak ulał w kwestii wczorajszego zastępstwa dla Marcina Helda podczas gali Bellator 120. Natychmiast skontaktowaliśmy się z nowym nabytkiem amerykańskiego giganta – Natem Jolly, który w miłych słowach wypowiedział się na temat swojego młodszego rywala.

Mam co prawda bardzo mało czasu (na przygotowania), ale wiem że Marcin to młody, twardy i utalentowany zawodnik. Jestem niezwykle podekscytowany faktem, iż mogę z nim dzielić wspólnie klatkę.

Amerykanin nie może co prawda pochwalić się ostatnimi osiągnięciami, gdyż zwyczajnie nie walczył zbyt często. Oto powody:

Bellator to świetna organizacja, która daje świetne pojedynki. Bardzo chcę być jej częścią. W kwestii mojej jedynej walki w 2013 roku, po raz pierwszy od czasów uprawnia zapasów jeszcze w szkole średniej, zrobiłem sobie małą przerwę. To był czas poświęcony na refleksję na temat tego, czy nadal jest to coś co chciałbym robić w życiu. Okazuje się, że tak.

Jak zapewnił nas w krótkiej rozmowie, rezultat sobotniego pojedynku nie ma wpływu na pozycję Marcina Helda w turnieju wagi lekkiej, co jest ważne dla rodzimego fana.

Komentarze

 • Pako

  Najważniejsze że przygotowania nie poszły na marne.

 • EmWu

  ..aaa no właśnie zastanawiałem się jak ta walka ma się w stosunku do turnieju. Ok, teraz już wiem 🙂

 • kamerling

  Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Marcin wygra.

 • Typer

  na stówe wygra!!!!!!! ależ trzymam kciuki aż mi paluchy odpadaja. to jest jeden z bardziej emocjonująchcy dla mnie zawodników

 • Drwalu

  ja bardzo lubię Helda i zgadzam się, że jest utalentowany i twardy.