Niesamowita walka i kolejna wygrana Mateusza Gamrota

17 Maj 2014
Niesamowita walka i kolejna wygrana Mateusza Gamrota


Do niezwykle ciekawego pojedynku doszło w drugiej walce karty głównej KSW 27 – Cage Time. Swój kolejny pojedynek dla polskiej organizacji stoczył Mateusz Gamrot oraz odwiedzający po raz pierwszy Polskę – Jefferson George.

Pierwsza runda, od początku zwiastowała niezwykle dynamiczną wymianę. Walka na przemian przenosiła się ze stójki do parteru i na odwrót. W pewnym momencie to Francuz jako pierwszy próbował skończyć pojedynek przez duszenie trójkątne nogami, jednak na wykończenie techniki zabrakło siły, detali technicznych oraz szybko upływającego czasu.

Drugie starcie rozpoczęło się od mocnej wymiany w stójce. Walka przeniosła się jednak szybko do parteru, gdzie swoją dominację pokazał reprezentant Ankosu Zapasy. Starcie bez dwóch zdań na jego korzyść.

W ostatniej rundzie, pojedynek również szybko przeniósł się do parteru. Tam, Polak przeważał bezwzględnie, co podkreślał dużą ilością ciosów z góry. Nie umknęło to również sędziom, którzy orzekli finalnie jednogłośną decyzję na korzyść Mateusza Gamrota.

Komentarze

  • Cain

    to byo zasłużone

  • rudy

    Tak, zgadzam się, szkoda,że na żywo nie mogę oglądać, niech następna gala będzie bliżej !