Niko Puhakka vs. Vaso Bakocevic 20 czerwca w Lublinie na TFL 5/PLMMA 36

28 Maj 2014
Niko Puhakka vs. Vaso Bakocevic 20 czerwca w Lublinie na TFL 5/PLMMA 36

vaso vs. puhakka

Takiej informacji nie mógł się spodziewać żaden fan rodzimej sceny mieszanych sztuk walki. Organizatorzy Thunderstrike Fight League ogłosili, iż na evencie organizowanym wspólnie z PLMMA dojdzie do starcie dwóch zagranicznych gwiazd tego sportu.

Już 20 czerwca podczas gali TFL 5/PLMMA 37 w Lublinie zmierzą się: niezwykle ekscentryczny Fin – Niko Puhakka (28-16) oraz pochodzący z Serbii – Vaso Bakocevic (13-6). Przypominmy, iż dla obu zawodników nie jest to pierwszy pojedynek w Polsce. Pierwszego z nich mogliśmy obserwować podczas gal KSW, a ostatnio w pojedynku mistrzowskim PLMMA w wadze lekkiej, podczas gali Warmia Heroes 2/PLMMA 33, gdzie przegrał na punkty z Adrianem Zielińskim (11-3). Dla Serba będzie to również kolejny pojedynek dla Profesjonalnej Ligi MMA, gdyż 15 marca 2014 roku w pojedynku z Łukaszem Chlewickim (12-3), sędziowie orzekli zwycięstwo ostatnio wymienionego.

Bilety na galę będą dostępne od 31 maja w Lublinie w hali MOSIR Al. Zygmuntowskie 4 Cena 30zl, 50zl, 100zl.

Komentarze

  • RZDZ

    dobre posunięcie swoją drogą

  • Pako

    No w szoku jestem,a dlaczego akurat zagraniczne Smile Bardzo ciekawe zestawienie,lecz wolał bym ich zobaczyć z jakimiś Polakami.