Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night: Brown vs. Silva

12 Maj 2014
Pierwsze słowa zwycięzców po UFC Fight Night: Brown vs. Silva


Zapraszamy na pierwsze słowa zwycięzców po dzisiejszym UFC Fight Night w Ohio. W walce wieczoru Matt Brown pokazał swe przekrojowe umiejętności, co zaowocowało pięknym TKO oraz brązowym pasem BJJ od jego mistrza.

Matt Brown:

– Matt pyta kibiców
Cincinatti, Ohio. Kogo chcielibyście zobaczyć następnego w kolejce, walczącego o pas? Oto Wasza odpowiedź.
– jak się czujesz po takiej wygranej u siebie?
Po prostu zrobiłem to co robię najlepiej. Nie czułem jednak, żeby to była moja najlepsza walka. W ogóle nie czułem się dzisiaj najlepiej. To mój pierwszy „main event” w rodzinnym stanie, blisko mojego miasta. Trochę dopadła mnie presja, ale jak tylko poczułem rytm, zacząłem wszystko układać w jedną całość.
– jak bardzo ranny byłeś po uderzeniach Ericka na korpus?
Nie wiem, ale byłem bardzo ranny. Uszkodził mi żebra, nie wiem dlaczego. Trafił mnie w brzuch i chyba nie byłem w tym miejscu najlepiej dogrzany. Był po prostu zimny.
– o ilości uderzeń
Nie czułem dzisiaj mocy i nie wiem dlaczego. Być może po prostu jest aż tak twardy. Większość osób, które trafiam w ten sposób, ląduje na deskach. Przede wszystkim cieszę się, że mogłem walczyć w Ohio. Dziękuję wszystkim i zapraszam na after party. Jak widzicie, właśnie dostaje swój brązowy pas w jiu-jitsu.

Costas Philippou:

– co powiedziałeś przed walką do Kenny’ego Floriana?
Powiedziałem mu, że straciłem to coś ale oni (wskazując na trenerów) to we mnie odnaleźli. Dziękuję Wam.
– czy czułeś, że miałeś przewagę siły nad Larkinsem?
Na początku nie czułem tego. Kiedy rozpoczęliśmy wymianę, Lorenz trafił mnie kilkoma celnymi uderzeniami. Cokolwiek utrafiłem, dzisiaj to odnalazłem. Wróciłem.
– czy Twoja przyszłość w MMA jest więc bezpieczna?
Tak, zdecydowanie. Ostatnio walczyłem ze sobą, nie wiedziałem czy chcę dalej walczyć i to było widać, bo wyglądałem fatalnie. Ale zadzwonili do mnie z UFC, dali mi kolejną szansę co doceniam. Dziękuję Danie i Lorenzo. Włożyłem w to pracę i widać opłacało się.

Daron Cruickshank:

– opisz co teraz dzieje się w twojej głowie?
Cóż, to była dla mnie świetna walka. Dałem z siebie wszystko, Erick również, ale wierzę że jestem w stanie pokonać każdego.
– o przebiegu pojedynku (replay)
Cholera. Zgasły światła. Super. Czasami trzeba kontynuować to co rozpoczęte. Niektórzy tego nie robią, trzeba iść na zabój. Tak robią żołnierze.
– czy potrzebujesz udowodnić, że należysz do elity 155 funtów?
W stu procentach. Wierzę, że tu należę ale teraz udowodniłem, że tu należę.

Soa Palelei:

– o uderzeniu kończącym
Hej, to było dla Was widzów. Dla fanów w Cincinatti… (red. tu Soa śpiewa)
– o rywalu
To był twardy oponent. tak naprawdę, każdy kto walczy w UFC jest twardzielem. Korzystając z jutrzejszego dnia matki, pozdrawiam moją mamę, matkę moich dzieci, kocham Was. Pozdrawiam również tych, którzy przyjechali mnie wspierać. Tak jest!

Komentarze

  • Typer

    fajne zawsz te pytania zadają u nas włąśnie zawsze to kuleje