PLMMA 34: Jacek Kreft vs. Lamberd Akhiadov w Iławie [UPDATE]

13 Maj 2014
PLMMA 34: Jacek Kreft vs. Lamberd Akhiadov w Iławie [UPDATE]


Nie lada zestawienie szykuje się na 34 gali PLMMA w Iławie. Jak zapewnił w krótkiej rozmowie Mirosław Okniński, zarówno jego podopieczny Lamberd Akhiadov (3-1), jak i reprezentujący Gdynię – Jacek Kreft (4-1), obaj zgodzili się na wspólne spotkanie w Iławie.

Starcie o tyle ciekawe, że czeczeński fighter ma bardzo dobrą passę trzech zwycięstw (red .przed czasem) z rzędu. Co więcej, dla jego rywala będzie to doskonała okazja do pomszczenia ostatniej porażki z rąk, a właściwie nóg, Mariana Ziółkowskiego, który pochodzi z tego samego teamu co Akhiadov. Gala PLMMA 34 już 23 maja. Bilety do nabycia na eventim.pl.

UPDATE: Kilka słów od Jacka Krefta, na temat jego najbliższego rywala:

Od mojego ostatniego pojedynku minęły już 4 miesiące, a teraz nadarzyła się okazja walki na dobrych warunkach. Planowałem walczyć w czerwcu, ale wszystko jest już zarezerwowane, dlatego przystałem na propozycję zmierzenia się z Akhiadovem. Lamberd ma podobny rekord do mnie i będzie to mój pierwszy rywal z Czeczeni. Mam nadzieje, że wszystko pojdzie zgodnie z planem i uda mi się wygrać.

Komentarze