PROMMAC: „Po prostu walcz” nie bedzie transmitowane na żywo w TVN Turbo. Włodarze szukają alternatywy

21 Maj 2014
PROMMAC: „Po prostu walcz” nie bedzie transmitowane na żywo w TVN Turbo. Włodarze szukają alternatywy


Pierwsza gala PROMMAC była sporym zaskoczeniem, jeżeli chodzi o udział telewizji TVN Turbo w całym przedsięwzięciu. Drugi event, z racji rozmiarów, cały czas pozostawiał pytanie w kwestii transmisji. Kilka dni temu nieoficjalnie poznaliśmy odpowiedź, co udało nam się potwierdzić ostatecznie w dniu dzisiejszym.

„PROMMAC: Po prostu walcz nie będzie transmitowane na żywo w TVN Turbo” wg oficjeli organizacji. Dla tych najbardziej zaangażowanych widzów, wcale nie oznacza to jednak braku dostępu do walk. Wręcz przeciwnie, wkrótce powinniśmy usłyszeć jakieś konkretne rozwiązanie z sytuacji.

O jakim rozwiązaniu jest mowa? Tego nie zdołaliśmy ustalić z racji wciąż trwających rozmów. Szczerze, przy takiej rozpisce nawet nie zaprzątamy sobie tym głowy. Wprost przeciwnie do właścicieli PROMMAC, którzy nie powinni przepuścić okazji do pokazania czysto sportowych emocji, jakie z pewnością pojawią się 27 czerwca w Lublinie.

Komentarze

 • Kartel_

  Szkoda :/, Dzisiaj od dawna, wlazłem, zeby sprawdzić jak idzie sprzedaż biletów i kurcze słabo, oprócz tych trybun zarezerwowanych, pewnie dla znajomych i rodzin zawodników, sprzedało się może kilka-kilkanaście szt. Mam nadzieje, że jeszcze coś się ruszy, sam bym z chęcią pojechał na tą gale, lecz mam daleko. Oby się to nie skończyło jak MMAA :/

 • Cain

  szkoda, myślę, że warto byłoby jednak to i tak pokazać

 • Pako

  Wielka szkoda,lecz może będzie możliwość wykupienia "live" z internetu,z chęcią bym wykupił.

 • Krakuz

  Ten kto wymyslil haslo „Po prostu walcz” powinien wyleciec z hukiem z pracy – mnie i moich znajomych odstrasza i kojarzy sie z tvnowskim scierwem. niemniej jednak mam nadzieje,ze gala sie odbedzie i odniesie sukces.

 • EL doopa

  no bo w tvn miało być, stąd tytuł 😀 tak serio to szkoda, że tvn niby wchodzi niby wychodzi…

 • Pingback: PROMMAC: „Po prostu walcz” na żywo w Polsat Sport()