„Teraz chciałbym walczyć z kimś spoza KSW.” – Borys Mańkowski po zdobyciu mistrzowskiego pasa

18 Maj 2014
„Teraz chciałbym walczyć z kimś spoza KSW.” – Borys Mańkowski po zdobyciu mistrzowskiego pasa


Uradowany Borys Mańkowski w wywiadzie pełnym radości i emocji po wygranej z byłym mistrzem – Aslambekiem Saidovem. Reprezentant Poznania opowiedział nam w czym tkwiła różnica pomiędzy pierwszym a drugim pojedynkiem z Asłanem, a także wyraził swoje oczekiwania względem kolejnego rywala.

Komentarze

 • Pako

  Bardzo się ucieszyłem jak wygrał Borys,naprawdę zasłużył na ten pas! I wcale się nie zdziwię że automatycznie dojdzie do rewanżu.

 • KAT

  ciekawe czy KSW kazało Aslambekowi przegać 🙁 tak wiem to kontrowersyjne stwierdzenie ale chyba zauważyli, że za dużo mają czeczenów i ludzie chcą bardziej sympatyzować z „naszymi”. może musiał ponieść ofiarę….

 • Pako

  Po prostu Asłan nie jest najlepszy,już przecież przegrał z Mortenem Djursaa i w Polsce za dużo o tym nie trąbili.Jest silnym zawodnikiem lecz niestety są w tym biznesie lepsi.

 • Kokos80

  Czeczen to taki drwal, wyrobnik, bez grama blysku. on wytrenowal swoja przewage, to nie jest trudne w MMA, bo nie wiele osob trenuje na powaznie. mala konkurencja. tu przegral bo polak sie przygotowal silowo optymalnie, a technicznie to inna liga, zapasy, aprter, boks, wczesniej byl za slaby fizycznie. teraz sila sie zrownala i wyszla roznica w technice.

 • maniekzig

  Borysowi kibicuje od dawna, jako jeden z niewielu ma świetną osobowość.

  Borys wygrał zasłużenie i cieszę się że najnudniejszy mistrz KSW odchodzi w cień.

  Sorry Saidov, to nic osobistego, ale taki styl zabija ten sport.

 • Typer

  ja nie wieszam psów na czeczenie, ale faktycznie widać Borys odpracował swoje. fajnie , że się tak cieszy aż miło popatrzeć na taką dziką radość. aż człowiek sam chciałby mu rękę uścisnąć! no a co do wywiadów i pracy MManewsów to tez jestem pod wrażeniem. fajnie wiedzieć ze zawodnicy też to doceniają bo to w sumie tylko dzięki mediom możemy ich w pełni monitorować. dlatego mnie Kita i jego antymedialność rozwala do dziś.

 • Drwalu

  fajny wywiad, ciekawe kogo teraz dostanie Saidov

 • champ1

  a wywiad z Saidovem będzie? ciekawe jak to opisze wszystko

 • RZDZ

  KSW nie za bardzo rozbudowuje swoje struktury, cały czas przeceniamy rynek rodzimy. Nie będzie drugiego UFC, KSW będzie się rządziło swoimi prawami. nie ma szans na budowanie historii, na 10 walk w roku itp. dostanie kogoś z zagranicy a potem pewnie rewanż