Thunderstrike Fight League 5/PLMMA 36 Extra już w czerwcu. Maciejewski zawalczy o pas

12 Maj 2014
Thunderstrike Fight League 5/PLMMA 36 Extra już w czerwcu. Maciejewski zawalczy o pas


Najwyraźniej sporo dzieje się u naszych przyjaciół z Lubelszczyzny. Organizacja Thunderstrike ogłosiła właśnie termin i miejsce piątej gali. Już 20 czerwca, w Lublinie, o pas organizacji powalczy Adam Maciejewski (11-5-1).

Tym samym, mieszkańcy tego regionu otrzymają aż trzy ciekawe gale w ciągu jednego miesiąca. Już w najbliższy weekend, w Łęcznej najpierw odbędzie się TFL 4, później wspomniane TFL 5, a na koniec PROMMAC: Po prostu walcz, przewidziany na 27 czerwca. Informacja o piątej odsłonie pojawiła się dość nagle i może być zwyczajnym sygnałem, że ta część Polski jest już zarezerwowana. Oto, co kolejnej edycji powiedział organizator – Jacek Sarna:

Jestem z Lubelszczyzny, wraz z chłopakami z lubelskiego tworzymy nową historię MMA w tej części Polski. Nikt o nas nie słyszał, a teraz zna nas cała Polska. Po Lublinie, Kraśniku, za chwilę Łęcznej, znowu wracamy do Lublina. Tu jest nasze miejsce na sportowej mapie polskiego MMA.

Z doświadczeń z poprzednich edycji, był tylko jeden minus całego przedsięwzięcia TFL, brak transmisji telewizyjnej. Dlatego tym razem, czerwcowy event odbędzie się przy współpracy z Profesjonalną Ligą MMA, a co za tym idzie, sygnał Orange Sport:

Żeby była jasność tematu. Doskonale radzimy sobie sami. Wypełniamy hale w każdym mieście i mamy swój styl robienia eventów. Kto był i widział na żywo naszą pracę wie, że gale TFL mają swój niepowtarzalny urok. Z pewnych względów marketingowych decydujemy się zrobić jedną galę przy współpracy z PLMMA i telewizją Orange Sport. Zapewne wszyscy domyślają się jakie to względy.

Komentarze

 • KAT

  się dzieje na naszym rynku!

 • tomox

  PLMMA niczym alfons przygarnia do siebie te małe organizacje z kolejnymi galami o łamanych nazwach, swoją drogą taka gala „Warmia Heroes X/ Arena Berserkerów X” to by było coś – mecz pomiędzy dwoma najlepszymi klubami w Polsce 🙂

 • W. Mrozowski

  Z alfonsem to średnie porównanie 😉

  Co ciekawe, Maciejewski walczy o pas PLMMA.